-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jeju, ile adopcji w ten weekend było :multi: :multi: :multi: Zeby tak bylo co weekend.... Zmysł, dziekujemy Ci za wsparcie :loveu: Dziewczyny - imię GAPCIO jest ŚWIETNE!!!!!!!!:megagrin: A która to cioteczka napisała ten zielony tekst o EMISI na Emirze? Oj, naraziła mnie na duże emocje i szkliste oczy z samego poniedzialku;) A po sobocie nóżki mnie bolały, oj bolały :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Kiedyś słyszałam, że na takiej adresówce nie powinno się podawać imienia psa, bo podobno łatwiej go do siebie przyzwyczaic i nie oddac. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ciemny - ja tylko wyraziłam swoje zdanie :roll: w sumie chodzi nam o propagowanie samej idei, a takie adresowki pedigree to pewnie generuja spore koszty... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Faktem jest, ze te rozkręcane są do bani. Mialam kilka i moje zdanie jest identyczne jak Olgi. Co do tych zawieszek na klucze - mam mieszane uczucia. Przy duzym psie jakos to sobie wyobrazam, ale przy małym to bedzie przeszkadzac (to raczej spore jest) i nowi wlasciciele pierwsze co zrobia w domu - to odczepią to... Ale z drugiej strony - na razie lepsze to niż nic. Ale podstawą jest by przy oddawaniu psiaka do adopcji zaznaczyc: "ADRESÓWKA jest nieodłącznym elementem psa. Mogą sobie Państwo wymienić na ładniejszy model, ale proszę pamiętać, że pies musi być ZAWSZE oznakowany". Miejmy nadzieję, że to stworzy poczucie obowiązku ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
;) towarzystwo wzajemnej adoracji :lol: Wg mnie nie moga byc te do grawerowania, bo chodzi o to by pies wyszedl z fundacji "zaadresowany". Nawet jak sie nowemu Panstwu adresatka nie wkomponuje, to sobie wymienia na estetyczniejszy model.:evil_lol: Ale przynajmniej beda mieli poczucie po rozmowie z EMIREM, ze to dyndadlo to nieodzowny element psa :p A o to nam chodzi ! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
OLga - no nareszcie ktos poparl moj wygasniety smiercia naturalna watek: AKCJA ADOPCJA z ADRESÓWKA: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43007&page=2&highlight=akcja+adresowka[/URL] Podpisuje sie pod zakupem adresowek !:cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ufff, Olga, dobrze że się ucieczka Nutki szczęśliwie zakończyla :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zmysl /Paros - zaglosowalam na MAJĘ ;) Na razie II-ga pozycja :roll: CIoteczki - do roboty :user: To faktycznie proste, długo nie zajmie. Zmysl zasłuzyl na pomoc :cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No prosze :lol: Mam nadzieje, ze domek zglosi sie szybciutko :cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
To nie do konca tak jest... Farciu (z avatarka) za TM :-( -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oj, działo sie tu jak mnie nie było :roll: Cieszę sie, ze sie udalo, choc nie bylo latwo:multi: :multi: :multi: A do Wegrowskich dziewczyn prosba - badzcie czujne, pewna Pani latwo zrazic sie nie daje...:shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Szkoda, ze ja tak daleko, ale jestem z Wami myślami i trzymam kciuki za powodzenie akcji likwidacji ;) Aniu, pod Twoim okiem wszystko bedzie OK ;) Super wiesci od nowych obywateli Szwecji :lol: Haniu, jestes wielka:loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zmysl, wyslij Pana do Emira :cool3: Porozmawia z Pania Krysia i napewno cos wymysla :roll: Ale trzymaj reke na pulsie, mamy jeszcze 60 psow w Wegrowie! Zarezerwuj miejsce dla Psiaka i zrob wywiad czy domek odpowiedzialny. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Warto bylo obejrzeć cały kurier dla tych elokwentnych wypowiedzi...[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Hankag, jak opcja z wycieczką do Węgrowa nie przejdzie (zachęć Panią, powiedz,ze te psy maja czas do konca czerwca tylko, moze Pani by sie zabrala w czerwcu z naszym transportem, jak swojego nie posiada...) to zerknij jeszcze tu i pokaz Pani: [URL]http://fundacja-emir.org/index1.htm[/URL] zakladka: zwierzęta 1 sunia od lewej, rottweilerowata -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
zabrać tą Pania do Wegrowa!!!!!!!!!Bedzie miala wybor 60 psow i na pewno uratuje bide! -
Pianka , Monia i Rafik - wszystkie trafiły do nowych rodzin :-)
Mośka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Się tej Moni trafiło... :loveu: :loveu: :loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Brawo dziewczyny! :loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dziewczyny, sprobujcie sie wywiedziec "na miescie" jakie sa plany co do psow. W takich miastach poczta pantoflowa to swietny nosnik informacji :roll: Poważnie! Tam wszyscy się znają. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Upadlam na duchu po poscie Pauliny :shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Przydaloby sie tytul watku zmienic, cioteczki. CO proponujecie?:cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mycha, odłóż mi 1 czerwona psia bandanke! Odbiore jak sie spotkamy wiesz kiedy ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ten Twoj umyślny to kuuuuupę roboty ma. Rano był u mnie:lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Identyfikatory imenne sa ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Słuchajcie - mam pytanie odnośnie obecności na Pikniku w niedziele ( pod kontem przygotowania identyfikatorow). Kto się stawi? :cool3: Ania W :p Olga :p Marys ? Evita :shake: Zmysł :shake: Imanca ? Enia? Mycha ? Prosze sie zameldowac, szanowni wolo ;)