Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Paulina, to czekamy na wiesci. Sprobuj policzyc psy i zwroc uwage na chore.
  2. Zmysł!? No kiedyś bedzie musiał nastąpic ten moment zapoznania :evil_lol: My miłe dziewczynki jesteśmy ;)
  3. Przy barze?? Myslalam ze gdzies w plenerze... Jak przy barze - to odpadaja spozywcze art...
  4. Picie dla dzieci nie musi byc z lodowki ;) Tylko czy na taki handelek jest prawnie mozliwy?
  5. Sluchajcie - jak bedzie goraco to picie bedzie szlo jak woda. Czy my moglibysmy sprzedawac buteleczki z piciem albo soczki w kartonikach? Zysk poszedlby na FUNDACJE! A kupiloby sie w jakiejs hurtowni czy nawet supermarkecie Kubus play i inne takie... Rodzic dziecku lizaka odmowi (wiem co mowie ;) ) ale picia w upal nie ;) Czy ktos moze sie o to dowiedziec?
  6. czekolada sie rozplynie, raczej bym sie nastawila na male opakowania zelek i lizaki, takie cudaki pod katem dzieci ;) A jakby to ksztalty zwierzaka mialo - to juz wogole bajka
  7. Wystawisz sam? Jak sie podobala ksiazka? Oj, jaki piękny jest post 1. Klaniam sie przed tym, kto to napisal. Swietnie to wszystko jest podsumowane, przynajmniej wiadomo o co chodzi i dlaczego na wątku węgrowskim jest ciągle mowa o Fundacji Emir. SUPER!!!! A niewtajemniczonych i gosci zachecam do przeczytania postu nr 1.
  8. Prosimy o wsparcie fundacji EMIR! Leczenie bedzie dlugotrwale i kosztowne:shake: nr konta na stronie www.fundacja-emir.org Przydaloby sie allegro z cegiełkami dla SEMI. Czy ktos moze wystawić ?
  9. Olga lub Ania - zrobicie jakis zarys :cool3: ? A mozeby watek specjalny w Akcjach zalozyc?
  10. W związku z majówka przyjmiemy ręce chętne do pomocy :cool3:
  11. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt w spawie szczeniąt: [/SIZE][/FONT][EMAIL="%[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman][SIZE=3] tel. 507821753[/SIZE][/FONT] Jeśli ktoś zna kogoś kto szuka szczeniaka :modla: :modla: :modla:
  12. NARESZCIE władze Węgrowa łaskawie zauważyły schronisko i próbuja promowac psy... Maja 1,5 miesiaca na znalezienie domow dla ok. 60 psow ... Posluszne psy, widzieli je raz w zyciu pewnie :shake: Zmysł, napisze do Marie o te pocztowki. Daj mi email do siebie na pw.
  13. Dzieki Paros! :loveu: Baaardzo dziekujemy każdej pomocnej dłoni, która pomaga nam w oglaszaniu psow.
  14. Paros- wg moich info wszystkie 3 sunie dalej do wziecia :cool3: Jakby nie sprawilo Ci problemu wznowienie allegro - bylibysmy wdzieczni :oops:
  15. No właśnie ;) [FONT=Arial]Osoby doceniające wieloletnią pracę Fundacji EMIR na rzecz zwierząt mogą oddać swoj głos wysylając smsa o treści [/FONT][FONT=Comic Sans MS]MP SERCE 8[/FONT][FONT=arial] na nr 7238 (koszt smsa to 2,44 pln z VAT). Głosowanie trwa do 22 maja 2007 r. :cool3: [/FONT] [FONT=arial][/FONT] [FONT=arial]</B>[/FONT]
  16. Olga, niezła reklama:evil_lol:
  17. PILNE! Los tych szczeniorków w naszych rękach!!!!!!!!!!
  18. [quote name='Mośka']Pomożcie w plakatowaniu pod kątem osob starszych: http://coffeeshop.nazwa.pl/EMIR_plakat_przyjaciele.pdf przychodnie apteki kluby osiedlowe kluby seniora uniwersytety III-go wieku kluby brydzowe, itd. Prosze wydrukujcie plakaty i wreczcie aktywnym Ciociom, Wujkom, Babciom i Dziadkom - niech rozpowszechniaja w swoich klubach ;) Akcje 1% mozemy juz zakonczyc. Prosimy teraz o pomoc w promowaniu psiakow Emirowych. Im wiecej miejsca zrobimy w Fundacji - tym wiecej Wegrowiaków bedzie mozna przywiezc...:cool3:
  19. Nasza pieknota: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6517/mela1jo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1883/podchody2hn4.jpg[/IMG] i szalenstwa z Punia ;) [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2186/melaipunia3ke7.jpg[/IMG]
  20. jeszcze bez euforii, ale...:multi: jest coraz lepiej Abruniu! WALCZ!!!
  21. Co sie dzieje z tym DOGO? dzis rano nie bylo postow wczorajszych...:crazyeye: Malagos, zagladaj tu i podgladaj ile chcesz, zasluzylas ;) Fajnego masz teścia :loveu: Zmysl, przybrales w koncu twarz co? :evil_lol:
  22. Kto pokocha piękną SARĘ ???
  23. Wszyscy na "majówce", co? :cool3: A kto dzis PITA wypelnia niech pamieta - psy czekaja na Wasz maly nawet 1%- druk do pobrania na [URL="http://www.fundacja-emir.org"]www.fundacja-emir.org[/URL] :modla:
×
×
  • Create New...