Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. [quote name='Olga132']ania musimy jakies bazarki porobić[/quote] A mozeby tak torby na bazarku wystawic? W razie co u mnie w Centrum mozliwy odbiór osobisty ( jak mi toreb dostarczycie).
  2. Aniu, Luna wrzucona na GUMTREE. Dostaniesz link do aktywacji ogłoszenia. Takze na kupsprzedaj.pl: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2283770&cid=159[/URL] Na ALEGRATKA: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1683547_luna_wierna_i_oddana_suka_czeka_na.html[/URL] Na MOJPUPIL.pl: [URL]http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=zapisz[/URL] Na OJEJ.pl: [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html,kod=b4e8b28567f7d0a4de4c857f86733d04[/URL] Na EOFERTA.pl Na PETWORLD.pl: [URL]http://www.petworld.pl/activate,1,23265,MWVkYjQw.cfm[/URL]
  3. [quote name='Olga132']ale czy będą czytelne? tam jest sporo tekstu[/quote] Nie, w tym stylu, tylko kilka obrazkow i najwazniejsze hasla.
  4. Luna na cafeanimal: [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/LUNA,7768[/URL]
  5. [quote name='czarnula87']pracuję w agencji reklamowej, więc co uda mi się zorganizować, to zorganizuję. [/quote] BTW - masz jakieś dobre namiary na producentów np. koszulek z nadrukiem, podkladek pod kubki, kalendarzyków ???
  6. [quote name='Aga i Eto']czy w sprawie Masumiego kontakt na fundację EMIR i nr tel 601 300 726, 046 857 88 27 ? Przygotowałam ogłoszenia i rozwieszę w białymstoku i u mnie w Wys MAz Bardzo dziękujemy! Tak, kontakt na EMIR. Mogę poprosić takie oglosznie na emaila? [email protected] Proszę - porozwieszajcie w swoich okolicach. DOm dla MASUMIEGO oznacza 5 szans na zycie dla "Krezelakow".
  7. Zapomniałam - wczoraj dotarła do mnie paczka z Warszawy :loveu: nie mogłam odczytać od kogo :roll: Mamy nówki na nagrody -"stacja meteo", 2 x DVD (m.in.TYLKO MNIE KOCHAJ jeszcze w folii) i inne fajne rzeczy! DZIĘKUJEMY:loveu: OLGA- a co byś powiedziała na wyprodukowanie planów lekcji w stylu tych plakacików od Blue? Mozna jeszcze zakladki do książek, ale to chyba mało funkcjonalne. Ania, jakimi gadzetami obkładają się jeszcze dzieciaki :cool3: ? Podkładki na biurko???
  8. [quote name='GoskaGoska']Anetta my wystawiamy psy, ktore sa zdrowe i gotowe do adopcji i od jakiego czasu przebywajá juz w Fundacji Emir, po to by zwolnilo sie troche miejsca dla tych z Krezela. Szczególnie zależy nam na ogłaszaniu MASUMI. Zerknijcie na moje 2 ostatnie posty: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66706
  9. No faktycznie- śliczna! W takim razie ja się biorę dziś za ogłaszanie. Potem wrzucę tu linki. Mój Reks byłby zachwycony taką towarzyszką, ale Olga świadkiem jak mój teść entuzjastycznie zapałał na wizję 3-ciego psa :smhair2: P.S. Aniu- w tytule chyba miało być " ...[B]po[/B] długiej tułaczce..."
  10. Ale super! Pomysłow coraz więcej :multi:
  11. Wiem, że ogłaszacie Masumiego. Moze jakies plakaty w lecznicach porozwieszac? Moze ktos ma dostep do prasy i załatwi ogłoszenie? Kazda forma nagłośnienia się liczy. Czy czeka go dożywocie w Fundacji ? :shake:
  12. Przekopiuję tu moj post z AKIT w potrzebie.... Proszę pomóżcie :modla: "Witajcie, jestem "u Was" pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość, gdybym coś przekręciła. W podwarszawskiej Fundacji EMIR mamy pięknego akitę o imieniu MASUMI. Być może część z Was zna jego historię. Trafił do Fundacji z SGGW, gdzie był operowany. Jest już u nas prawie rok i niestety... nadal czeka na dom... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8350/masumi0708182km3.jpg[/IMG] Zapewne dotarły do Was informacje o odkryciach w Krężelu i Maciejowicach... Fundacja EMIR jest bardzo zaangażowana w pomoc tym psom w tragicznych często stanach i wymagających natychmiastowego leczenia. Te psy nie dojdą do siebie w warunkach w jakich są - a zabrać ich nie mamy gdzie. [B]BŁAGAM - PROSZE - POMÓŻCIE ![/B] [B]Masumi[/B] blokuje nam 1 duży boks, w którym musi przebywać sam. W jego miejsce moglibyśmy potencjalnie przyjąć 5 psów z kaźni w Krężelu, bez siersci, zarobaczonych wszelkimi możliwymi pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Ich leczenie nie jest możliwe w warunkach, w jakich aktualnie przebywają. Stąd nasz prośba do Was - poruszcie wszystkich akitowców,których znacie, poogłaszajcie MASUMIEGO gdzie się tylko da, może znajdziecie kogoś, kto mółby mu dać tymczas, hotelik? Pani Krystyna z EMIRA pomaga jak może, znalazła miejsce dla MASUMIEGO, ale prosimy w imieniu psów, które przeszły gehennę u E.B.- pomóżcie nam z MASUMI... Zapraszam na naszą stronę: [URL="http://www.fundacja-emir.org/"]www.fundacja-emir.org[/URL] Znajdziecie tam zarówno info o MASUMI ( w zakładce zwierzęta), jak i o sytuacji w Krężlu i Maciejowicach."
  13. Witajcie, jestem "u Was" pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość, gdybym coś przekręciła. W podwarszawskiej Fundacji EMIR mamy pięknego akitę o imieniu MASUMI. Być może część z Was zna jego historię. Trafił do Fundacji z SGGW, gdzie był operowany. Jest już u nas prawie rok i niestety... nadal czeka na dom... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8350/masumi0708182km3.jpg[/IMG] Zapewne dotarły do Was informacje o odkryciach w Krężelu i Maciejowicach... Fundacja EMIR jest bardzo zaangażowana w pomoc tym psom w tragicznych często stanach i wymagających natychmiastowego leczenia. Te psy nie dojdą do siebie w warunkach w jakich są - a zabrać ich nie mamy gdzie. [B]BŁAGAM - PROSZE - POMÓŻCIE ![/B] [B]Masumi[/B] blokuje nam 1 duży boks, w którym musi przebywać sam. W jego miejsce moglibyśmy potencjalnie przyjąć 5 psów z kaźni w Krężelu, bez siersci, zarobaczonych wszelkimi możliwymi pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Ich leczenie nie jest możliwe w warunkach, w jakich aktualnie przebywają. Stąd nasz prośba do Was - poruszcie wszystkich akitowców,których znacie, poogłaszajcie MASUMIEGO gdzie się tylko da, może znajdziecie kogoś, kto mółby mu dać tymczas, hotelik? Pani Krystyna z EMIRA pomaga jak może, znalazła miejsce dla MASUMIEGO, ale prosimy w imieniu psów, które przeszły gehennę u E.B.- pomóżcie nam z MASUMI... Zapraszam na naszą stronę: [URL="http://www.fundacja-emir.org"]www.fundacja-emir.org[/URL] Znajdziecie tam zarówno info o MASUMI ( w zakładce zwierzęta), jak i o sytuacji w Krężlu i Maciejowicach.
  14. Jest dziś w ECHO MIASTA duży artykuł o Krężelu i apel o domy. Były już pierwsze telefony :multi:, miejmy nadzieję, że choć kilka psów znajdzie domy. Czy jest tu ktoś z forum AKIT ? Pilnie potrzebuje skontaktować się z kimś, kto tam działa ( a już cudownie będzie jak będzie znał historię emirowego psa MASUMI ).
  15. race świetlne :lol: Ale faktycznie - dobrze, ze to wyszło, wywalcie w takim razie ten Słomczyn ze strony.
  16. W poniedziałek w bezpłatnej gazecie ECHO MIASTA ukaże się artykuł o Krężelu. Pojawi się też odsyłacz do artykułu w warszawskim metrze ( nie wiem czy w pociągach czy na stacjach). Będzie to opis sytuacji w K. i M., a przede wszystkim [B]APEL o domy![/B] Podana będzie strona PAROS [URL="http://www.rumbo.forall.pl"]www.rumbo.forall.pl[/URL] (wrzućcie tam proszę jak najwięcej info i fotek do poniedziałku, jeśli coś czeka na aktualizację). Na tej stronie jest odsyłacz do strony OSHO, więc liczę, że i tam ludzie zajrzą. Będą podane namiary tel. na EMIR, Kahoonę i Grzegorza. Nie ma co liczyć na nie wiadomo jaki odzew, ale może choć kilka psów znajdzie domy :roll: [SIZE=1]Zosiu, będzie użyte prawdopodobnie Twoje zdjęcie Velveta, ale pewnie[/SIZE] [SIZE=1]Basia G. o tym już z Tobą rozmawiała.[/SIZE]
  17. Masz na myśli festyn w Węgrowie? Data ( prawdopodobnie październikowa) jest właśnie ustalana. Zajrzyjcie na festynowy wątek, może podsuniecie nam jakiś pomysł :roll: ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117603[/URL]
  18. Fanty zbieramy nieustająco :cool3: Ponadto potrzbujemy: 1. Sponsorów, którzy ufundują jakieś nagrody (rozejrzyjcie się po firmach swoich lub znajomych) 2. [B] TALENTÓW[/B] związanych z psami/zwierzętami znacie moze kogos, kto szkoli psy i zrobi pokaz umiejetnosci? może jakąś niewidomą osobę z psem przewodnikiem? może ktoś w okolicy ma konia kucyka, ktory wozilby dzieci? moze ktos ma taka duza dmuchana zjezdzalnie dla dzieci? wszystko co Wam przyjdzie do głowy. Podzielcie się z nami pomysłami :razz:
  19. No mogliby więcej... No chyba że kilka osób w imieniu psów z Krężela do nich wystąpiło i kilka zostało obdarowanych ( ale wątpię). Ja znam 1 osobę, która od nich wyciągnęła 20 sztuk.
  20. [quote name='Ewa i flatki']Prosze o informacje, czy jeszcze potrzebny Advocate, bo przedstawiciel firmy Bayer poinformowal mojego weta doktora Czerwieckiego ( na pewno znanego wielu warszawskim dogomaniakom), ze Advocate zostal przekazany dla psow z Kreżla ???? Weszlam na pierwsza strone a ta jak byk te same ilosci wymienione, co na poczatku, wiec zglupialam :oops: W tym samym mailu moj wet pyta, co jeszcze potrzeba dla pieskow?[/quote] Według informacji jakie posiadam BAYER podarował 20 szt. Advocata. Przesyłka dotrze do psów prawdopodobnie jutro. Nie zmienia to znacząco zapotrzebowania na ten medykament, zważywszy że psy muszą mieć ponowioną dawkę.
  21. wow! nie sądziłam, że tak lekko pójdzie, a tu jeszcze PATRONAT :-o No dobra, dziewczyny, może ja powoli bedę te gadżety klasyfikować albo co...
  22. [quote name='Zmysł']Zgłosiłem Emira do wrześniowego Krakvetu- zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami na dogo. Zjednoczone dogo i miau - i powinno się w końcu udać[/quote] No to głosujemy! Ale dopiero od 16 września.
  23. Mam pilną prośbę do autora strony [URL="http://www.rumbo.forall.pl"]www.rumbo.forall.pl[/URL] Czy mogę podać adres tej strony w artykule, który ma szansę na publikację w gazecie ? Byłabym wdzięczna o pilne info. Dodam, że artykul będzie apelem o domy.
  24. Mam do Was prośbę ( nie mam w weekendy dostępu do netu i jestem ciut nie na bieżąco) :roll:: jest szansa, że ukaże się w gazecie artykuł o Krezelu z apelem o domy. Czy dobrym pomysłem będzie podanie pod publikacją adresu tej strony: [URL="http://www.krezel.ovh.org"]www.krezel.ovh.org[/URL] ? Czy w planach jest wstawienie tam fotek psów do adopcji? (sugeruje napisać w dziale PSY DO ADOPCJI - "zdjęcia wkrótce", ludzie będą sprawdzać i wracać do strony... Czy moze powstala inna/lepsza strona?
  25. Dotarła do mnie kolejna paczaka z zabawkami - 5 kilo towaru od Doroty ;) Głównie pluszaki i sporo nowych cudeniek. Dziekujemy bardzo! Dziewczyny - mamy juz sporo pluszakow - padło pytanie czy chcemy jeszcze. Podpowiedzcie mi jaki wiekowo bedzie nasz target :cool3:
×
×
  • Create New...