Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Z Nowym ROkiem nabierzemy energii po Swietach ;) Cioteczki - tylko sie nie obzerac, bo to rozleniwia :eviltong:
  2. O matko, faktycznie identyczna ! Trzymam kciuki by i Misi sie udalo. Z tymi telefonami to nie jest tak, ze jest ich mnostwo, roznie to bywa, ale 3, 4 sie zdarzaja... Oby sie ktos zainteresowal - Gagata, jak ktos juz zadzwoni - nie popusc!;)
  3. Ale NEWS:multi::multi::multi: Gagata - mam na szybko dla Ciebie prace domową. Jutro Pigulka ukaze sie w Echo Miasta, mozesz miec telefony. Tego sie juz nie odkreci. Wymysl sobie, poszukaj moze (na dogo czy w zaprzyjaznionych schronach) podobnych suniek - moze na fali Piguly udaloby sie znalezc dom innej biedzie :roll:
  4. Jak tu jakiś domek czai się w powietrzu ;) to radzę się pospieszyć z decyzją, bo jak Pigułka w poniedziałek będzie gwiazdą gazety to... może być już za późno ;) OBY!!!!
  5. Już mam, dzięki ;) Ogłoszenie Pigułki na gumtree: [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=93112169&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200020%3B9034%3B93112169%3B13865355%3B%3B&secev=AQAAAR4RUX4AAM0AAAABACIxMWUxYjhlNjRkMS5hMGU2NTlkLjIwNzIyLmZmZmZkM2Q0AAAAAQAAAAAFjMdpAFGcssKTGHga9SaACY6j69%2B1%2Fj9F&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ93112169MXGuidMZ11e1af1e-1c20-a0e6-5674-b064fffff915&wmid=93112169]Nr referencyjny ogłoszenia Śliczna Pigułka- małe cudo czeka na swoją szansę! na : 93112169[/url]
  6. Pigułka na gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1768375_sliczna_mala_sunia_czy_ktos_da_jej.html[/URL] i gumtree Warszawa. Gagata - mam dla Ciebie propozycję: co byś powiedziała na pokazanie Pigułki w poniedziałkowym wydaniu ECHA Miasta ? Podałabym tel. do Ciebie i email, co? Potrzebuję więc pilnie fotkę suni w oryginalnych rozmiarach - tę, gdzie stoi pod ścianą, tę samą , którą wykorzystałaś w ogłoszeniu poniżej. Pls wrzuccie mi na : [email][email protected][/email]
  7. MARTEL i GAJDA znalazły dom :multi:
  8. [quote name='malawaszka']rzeczywiście cudo :loveu::loveu::loveu: czy ktoś mógłby mi wysłać te zdjęcia większe na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Malawaszka, na moj gust to zdjecia autorstwa Zosi & Saszy . Albo poczekaj, poprosze Hanie, moze ma wersje "pelna". Z Luną musicie się jeszcze wstrzymać ;)
  9. Tfu tfuuuuu :kciuki::kciuki::kciuki:
  10. Malawaszka - Dredek przepięknie zarósł: [U][COLOR=#0000ff][URL]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/GALERIA/galeria31pazdziernik2008.htm[/URL][/COLOR][/U][URL="http://fundacja-emir.org/aktualnosci/GALERIA/galeria31pazdziernik2008"][/URL] na dole strony.
  11. ja sugeruję, żeby napisać w przelewie: darowizna na psy z Krężela. Taką darowiznę można sobie potem odliczyć od dochodu ( w rocznym rozliczeniu).
  12. ORDA znalazła swój dom! :multi:
  13. [quote name='GoskaGoska']jestem ciekawa czy o Brendona ktos dzwonil, mysle ze jemu to więcej ogloszen nie jest potrzebnych , bo pewnie to mu wystarczy :)[/quote] na razie cisza. O Lunie wiele się nie dowiedziałam- tyle, że jest fajna i łagodna. Jeszcze nie sterylizowana i nie ma kompletu szczepien- na razie nie do adopcji.
  14. GOska, oby tak dalej ;) Jak jest nr na Klaudie- to tak samo dawaj.
  15. A tu Nela numer wywinęła i do domku pojechała :loveu: MILKA też :loveu:
  16. Zorza ma swój DOM :multi::multi::multi:
  17. Gosia- zagłosowane. P. Wanda idzie "łeb w leb" z Goldenami :roll: No niestety, adopcje spadly... Naprawde ogłoszenia przekładają się na adopcyjność... czego mamy teraz najlepszy przyklad :roll: Wyjątek - pieniążki na pewno dotrą ;)
  18. Na początku myślałam też, żeby wykasować, ale doszłam do wniosku, że taka wersja jest bardziej pokrzepiająca, widać efekty ogłoszeń ;) Ale zrobię jak chcecie. Kasować adoptowane? Z ogromną przyjemnością informuję o kolejnych szczęściarzach, ktorzy mają juz swoje domy :multi:: Grażka Celar Wierna Ben i Malta (tych nie mielismy na liście, Krężel)
  19. Rychowi lepiej nie próbuj :evil_lol:
  20. Sami przeczytajcie co o nas piszą :p: [url=http://www.pies.pl/p_index.php?strona=strona&kat=183&id_a=1228]Pies.pl[/url]
  21. Witajcie dziewczyny. W weekendy nie mam dostepu, wiec lece aktualizować: ALMĘ i GORDONA :multi: I Samira :-( Aaa , to Ty Klaudia ;) Co do gazet- oglaszamy po 2 nasze psiaki w kazdy poniedzialek w Echo Miasta. Odzew rozny. Są jeszcze bezplatne ogloszenia w sobotniej GW (zolte strony), ale sie zrazilam... bo dodzwonic sie do nich to cud boski, a jak w końcu, po 2 dniach dzwonienia mi się udało - ogłoszenia nie było. Dlaczego? Bo to redakcja decyduje, które się ukaże, a które nie. Więc GW odpuscilam...
  22. Niestety coś adopcje stanęły...
  23. [FONT=Verdana]Melduję się i ja ;) No i nadszedł ten wyczekiwany dzień :cool3:[/FONT] [FONT=Verdana]Zmysłowe kursy do Falenicy się skończyły, za to moja piwnica została zabarykadowana fantami:crazyeye:. Do tego stopnia, [/FONT][FONT=Verdana]że do dnia wyjazdu na festyn, cała moja rodzina musiała zapomnieć o dostaniu się do „zimowej” garderoby i lataliśmy z gołymi [/FONT][FONT=Verdana]głowami i rozgogolonymi szyjami. [/FONT] [FONT=Verdana]Im bliżej festynu – tym krótsze robiły sie noce, a i budzik co poniektórym przestał być potrzebny :evil_lol: [/FONT][FONT=Verdana]Napięcie rosło w miarę jak spływały do nas informacje o kolejnej niedyspozycyjności... Ale cóż, rzekło się A- trzeba powiedzieć i B...[/FONT] [FONT=Verdana]Wczesnym sobotnim rankiem dotarłam do Węgrowa ( 80 km od Wwy), przywoząc ze sobą 3 dzieciaków – a co, niech się edukują. [/FONT] [FONT=Verdana]Szefowe festynu – Olga i Ania już się prężnie uwijały. Pomagała im węgrowska młodzież – bez której byłoby nam cięzko...[/FONT][FONT=Verdana]W zasadzie wszystko było już gotowe. I powiem Wam, że świetnie to wszystko wyglądało. [/FONT] [FONT=Verdana]A lokalizacja imprezy w Węgrowskim Ośrodku Kultury [/FONT][FONT=Verdana]była po prostu strzałem w 10! Miło, cieplutko, dużo miejsca i.. [B]wszyscy bardzo serdeczni![/B] Powiem Wam, że aż mnie to zdziwiło. To w sumie chyba [/FONT][FONT=Verdana]był dodatkowy dzień pracy dla tych ludzi, w soboty takie domy kultury nie są czynne :roll:.[/FONT] [FONT=Verdana]Tak naprawdę to już o 10:00 zaczęły przychodzić dzieciaki. Fajne, śmiałe, urocze, chętne do poszerzania wiedzy. Przedział wiekowy szacuję na: [/FONT][FONT=Verdana]4-12 lat. [/FONT] [FONT=Verdana]Próbowały swych sił we wszystkich konkursach. Nawet te, które początkowo wydawały się onieśmielone – potem przełamywały lody i wielokrotnie [/FONT][FONT=Verdana]odpowiadały na nasze podchwytliwe pytania ;-)[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4944/festyn011bq0.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=1]P.S. zwróćcie uwagę, jakie cudne prace spłynęły na nasz konkurs-w tle![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana]Obowiązkowym punktem programu, który każdy zaliczał, było malowanie buzi. Powstawały prawdziwe arcydzieła:[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/496/festyn008zj4.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6404/festyn014oe0.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]Do Ani ze Stowarzyszenia dzieciaki wręcz lgnęły ;):[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5711/festyn021eg9.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]Potem były rozstrzygnięcia konkursów, nagrody, pochwały, zaproszenia na przyszły rok i na deser: Bruce Willis ;) (ten od lewej)[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3401/festyn026pk8.jpg[/IMG][/FONT] RESUMUJĄC - było świetnie! Dziewczyny - jestem z Was dumna ;) A chyba najlepszą oceną festynu będzie fakt, iż na zakończenie podeszła do mnie jedna z mam, podziękowała wylewnie i powiedziała, że było SUPER! Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali :loveu:
  24. Zmysl, Ty wybierasz się z nami do Węgrowa ? Czy podrzucisz jeszcze mi fanty (do piątku wieczora)?
  25. Dzięki dziewczyny! A tymczasem kolejny chłopak poszedł do domu. GROS :multi:
×
×
  • Create New...