Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. No właśnie ;) Pieniążki dotarły, a wieść niesie, że Velvet czuje się coraz lepiej ;) Nic nie obiecuję, ale jutro w Fundacji będzie Ania z aparatem. Jak Velvet złapie się wkadr - wstawimy jego fotki ;)
  2. [quote name='Wyjątek'][COLOR=royalblue][B]Na Velveta wpłaciłam 34,26zł z bazarku. Czy moge dostać potwierdzenie, że dotarły?[/B][/COLOR][/quote] Wyjątek, a także inni wpłącający - mam [B]ogromną[/B] prośbę. Nie jesteśmy w stanie potwierdzać indywidualnych wpłat. NIE MA pracownika biurowego. Wyobraźcie sobie 1 osobę, która tylko momentami ma wsparcie pracownika. 150 psów do nakarmienia, do "wybiegania". Nie wspominam o psach specjalnej troski, ktorym trzeba poświecic czas indywidualnie. Nie wspominam o czasie spedzonym u wetow. Zawiezienie na sterylke, odebranie ze sterylki, nagle pogarszający się stan psa-szybki transport do weta. Do Fundacji większość psów trafia z interwencji w tragicznym stanie... I jeszcze Krężel - kilka dni w tygodniu dzien "wyjazdowy", bo tam też trzeba doglądać. I telefony non stop. Każdy pyta o coś innego... Aha, i jeszcze interwencje w terenie. Nie jestem bankowcem, ale tlumaczono mi, że jeżeli nie zgadza się cokolwiek w przelewie - jest zawsze zwrotna informacja, ewentualnie pieniadze wracaja na konto, z ktorego wyszly. Proszę- jeżeli korzystacie z podanych na stronie EMIRA danych do przelewu- załóżcie, że pieniądze dotarły na wskazane konto. Będę wdzieczna za zrozumienie. :roll:
  3. Dziękujemy za nowe ogłoszenia :Rose: i plakaty... i wogóle. Dzwoniłam właśnie do EMIRA z nadzieją, że nasza lista z 1szego postu może się skróciła, może któraś psina dom znalazła - :bigcry:niestety żadnej adopcji... Na dodatek EMIR zakatarzona jest właśnie na interwencji...
  4. Isadora, i Ty narzekasz na swoje zdrowie? ;) Takie cudeńka o tak niemiłosiernej porze :crazyeye: ?
  5. Co Ty ! czekaj az sie zdezaktualizują !! To jeszcze lepiej, że tak długo ważne!
  6. Festyn jest pod patronatem EMIRA. Tak naprawdę to nie ma to znaczenia, liczy się przekaz ;). Chodzi tylko o to, że nikt nie chce rozmawiać z "nieznanymi" osobami fizycznymi, jeżeli zaś reprezentuje się fundację, o której można się czegoś dowiedzieć chociażby w internecie- inna jest wiarygodność. Inaczej z pozwolenia byłyby nici... Ale jeżeli ktoś ma jakiś pomysł i chce nas wspomóc, choć nie jest bezpośrednio związany z EMIREM - jesteśmy otwarci :cool3:
  7. a propos - rozwieszalam w weekend ten zbiorczy plakat -APEL o domy. Dla osoby, ktora nie slyszala o Krezelu - to tak chyba nie do konca wiadomo o co chodzi. Ja bym tam dodala gdzies: wiecej info na: [URL="http://www.fundacja-emir.org"]www.fundacja-emir.org[/URL] 2 pieczenie na 1 ogniu - przeczytaja sobie info o Krezelu i popatrza na EMIROWE psiaki do adopcji.
  8. No faktycznie mądrze :evil_lol: Isadora- te plakaciki można też drukować w wersji czarno białej? :cool3: Będzie względnie widać?
  9. Te plakaty są boskie :loveu:
  10. [quote name='Zmysł'] nie zwykłem jeździć do Mośki z niepełnym bagażnikiem[/quote] Potwierdzam ;)
  11. [quote name='Olga132'] mój mąż zapytał dlaczego na wszystkich rysunkach Masumi jest przykryty jakąs derką;)[/quote] Żeby ogon zamaskować :evil_lol: Mi taki MASUMI-koza się spodobał :lol:
  12. [quote name='mru'](podałam adres rumboforall btw)[/quote] dobrze. Mozesz tez dawac [URL="http://www.fundacja-emir.org"]www.fundacja-emir.org[/URL] Aga i Eto -napisze Ci PW w sprawie toreb.:razz:
  13. 1szy post zaktualizowany ;) Coraz lepiej to wygląda :razz: [quote name='Aga i Eto'] plakat ogólny [URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/krezel.doc[/URL][/quote] Ten plakat nie działa :roll: [quote name='Isadora7'] Dzisiaj mam miec zdjecia Niko/Hakiera. Czy ja mam zrobić dla tych ww psiaków ulotki? Jeżeli tak to po południu jak wróce z pracy.:loveu:[/quote] Na oglądanie Niko zapraszamy tu ;): [URL]http://fundacja-emir.org/schronisko/schronisko-wiesci.htm[/URL] Isadora, dziekujemy za ten cudny jamniczy dom :loveu: Może ulotki dla Gajdy, GOrdona i Kirke? A ten plakat EMIROWY- :siara:
  14. [B]Prawie[/B] robi różnicę :eviltong: Mogą, mogą ;)
  15. dla młodzieży mogą być? :cool3:
  16. A ja wrócę do konkretów związanych z psami z Krężela: [quote name='kahoona'][B][SIZE=3][COLOR=red]Emirowe możliwości właśnie dogorywają - nie mamy miejsca, lekarka ledwie żywa[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Sytuacja staje się bardzo zła, kończy się karma, pracownicy za chwilę nie dostaną pieniędzy za opiekę nad psami, wójtowie odżegnują się od wszystkiego - to nie ich psy! [/B] [CENTER][B][SIZE=5]APEL!!![/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red]potrzeba nam adopcji, miejsc i jeszcze raz adopcji[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B]róbcie, co w waszej mocy, zbierajcie karmę, pieniądze ale szukajcie przede wszystkim miejsc dla psów[/B] [B]piszcie też może protesty, zawiadamiajcie prasę i kogo się da[/B] [/quote] kto tylko może - niech pomoże nam ogłaszać psy, by zwalniać miejsce na ofiary Krężela... Zapraszam do 1szego postu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120677&page=10[/URL]
  17. ale tego wczorajszego reportażu niet :shake: Przewertowałam TVP INFO i nie mogę znaleźć linka :roll: Może ktoś z Was jest bardziej sprawny i umie wyszukać?
  18. Przestań - plakat bardzo dobry! Jesli mozesz -rob po kolei dla psów "pogrubioną" czcionką. UWAGA! Lista psów skonsultowana z EMIR (bez 4 ostatnich bo nam brutalnie rozmowę przerwano. OGŁASZAMY WSZYSTKIE POGRUBIONE!
  19. 1szy post zaktualizowany. Plakaty super. Drukujcie i rozwieszajcie w swoich okolicach... Do dziewczyn, które ogłaszają: na liście psów w 1szym poście pogrubiłam imiona tych, które są gotowe do adopcji i te ogłaszajmy. Jesteśmy w trakcie uzgadniania z EMIR gotowości psów do adopcji i będę nieustająco "pogrubiać" kolejne imiona. Ogromne dzięki!!!:loveu:
  20. Prosimy o głosy na EMIRA na KRAKVECIE - do 30.09.08: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760&page=195
  21. Prosimy o wsparcie Fundacji EMIR we wrześniowym głosowaniu na KRAKVECIE do 30.09.08 :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105760&page=195"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...05760&page=195[/URL]
  22. Prosimy o wsparcie Fundacji EMIR we wrześniowym głosowaniu na KRAKVECIE :cool3:
  23. Cioteczki - głosujemy :cool3:
  24. Zmysł, ja tam wątku do głosowania jeszcze nie widzę :roll:. Ślepam? A wszystkich z wolnymi siłami przerobowymi i dostępem do netu zapraszam na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120677&page=9[/URL]
  25. Dziekuje Wam- akcja klatka "w miare" opanowana. Przy okazji - prosimy o wsparcie Fundacji EMIR we wrześniowym głosowaniu na KRAKVECIE :cool3: Karma bardzo potrzebna!
×
×
  • Create New...