Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Nieśmiało zapytam - czy odświeżacie te ogłoszenia, które już są ?
  2. Aska, jak dobrze,że szybko zareagowałaś. To idzie PIORUNUJĄCO! Przeczytaj sobie na stronie EMIRA w Pożegnaniach historię KROPKI/YOKO...
  3. [quote name='Zmysł']przyjdzie jeszcze do mnie paczka od Tomcug, więc kolejny kurs do Mośki mnie nie ominie[/quote] :evil_lol: Zmysł, zapraszam ;)
  4. Gosiu -EMIR nie ma paypala, natomiast przelewy zagraniczne są możliwe. Rodzice- staram sie dodawac do listy nowe psy, jak tylko wiemy o nich cokolwiek wiecej, zeby bylo co pisać w ogłoszeniach ;)
  5. Rysiek najbardziej w temacie :evil_lol: GOsia - sprobuje sie dowiedziec jak z tym paypalem. A teraz dobre wieści: PIMPUŚ, Tola i Najkochańsza REZA :loveu: poszły do domów:multi::multi::multi:
  6. Dobra Goska, jak będziemy coś wiedzieć - damy Ci znać.
  7. ups, dogo mi szwankuje i ponowiłam posty
  8. Kolejny psiak ma swój dom, to AL :multi:
  9. Jestem! Dom wczoraj zdał test :multi::multi::multi: Kobieta (samotna) pracuje w domu, więc Sunia będzie miała towarzystwo! Miała wcześniej psy, w Suni zakochała się od pierwszego wejrzenia :loveu: Wygląda na to, że lepiej psina trafić nie mogła :sweetCyb: Dziękuję Wam za pomoc:loveu: Oczywiście będę "pilotować" tę adopcję. Ufffffffffff, możemy odetchnąć...
  10. Zmysł dowiózł wczoraj jeszcze 3 woreczki ;)
  11. VIP może zawsze :evil_lol: A teraz do rzeczy - dziś koło 19:00 Sunia będzie przedstawiona potencjalnemu nowemu domowi :roll: Pewnie jutro rano dam znać. Mam nadzieję, że wypali bo czasu tak mało :shake:
  12. OOO, tak ? :lol: Gdybym miala jakieś info w ciągu dnia -dam oczywiście znać. A co Ty Zmysł plakietki VIPA się już dorobiłeś ;) ?
  13. A mieszkasz aktualnie? Oto typy: Kajka [URL]http://www.allegro.pl/item451524660_kajka_piekna_mloda_suka_owczarek_collie_mix.html[/URL] Mikrus [URL]http://fundacja-emir.org/psy/mikrus.htm[/URL] Wierna (super!), właśnie wysterylizowana: [URL]http://www.allegro.pl/item445636005_wierna_prosi_o_ratunek_owczarek_mix_pilne.html[/URL] Wysyłaj ;) Ja osobiście wzięłabym którąś z dziewczyn.
  14. A może być centrum Warszawy?
  15. Justyna - musi być pies czy może być sunia? Kajka byłaby idealna dla aktywnych chłopaków :roll: A jak nie to stawiam na Wierną. Ania - daj pliz swoje typy. A Kajkę wrzuciłam na: alegratka gumtree ojej rozglos
  16. [quote name='malawaszka']a jak z tymi jajkami Dredzika i Bossa bo nie wiem czy nakłamała w ogłoszeniach czy nie :lol:[/quote] jajka są u chłopaków :roll:
  17. [quote name='Isadora7']Jest na stronie czy allegro? Dołóż jeszcze ze 2 sztuki bo ja seryjnie lubię robić :)[/quote] No to Pimpuś, Max i Kenzo. Pimpuś i Max mają allegro. [quote name='Aga i Eto'] a mogę wiedzieć z jakiego miasta była osoba która go adoptowała? a i czy są u Emir psy w typie sznaucera? takie do kolan? Mam chętną osobę, do domu z ogrodem i dzieckiem 7lat[/quote] Masumi poszedł na warszawski Ursynów :p A co do sznaucerowatych -mamy na pewno 2 duze: Bossa i Dreda. Malawaszka, może masz coś pasującego do rysopisu? :cool3: Z większych jest jeszcze Zorza: [URL]http://fundacja-emir.org/psy/zorza.htm[/URL] A z średnich Atena: [URL]http://fundacja-emir.org/psy/atena.htm[/URL] I małych: Gajda [URL]http://fundacja-emir.org/psy/gajda.htm[/URL] Gordon [URL]http://fundacja-emir.org/psy/gordon.htm[/URL] Z tym że niektóre z nich potrzebują cierpliwego opiekuna na początku (nieufne)...
  18. Drgnęło ;) Może plakat dla Pimpusia?
  19. Malawaszka, nie udało mi się dowiedzieć...mam obiecane oddzwonienie. Banach - dzieki za PW. Czy któraś z Ciotek oglądała dziś "pytanie na śniadanie" około godz. 9.40? :cool3:
  20. Zmysł,zadzwoń najlepiej do EMIRa, oni tam często jeżdżą i "coś" Ci przywiozą. Tak będzie najszybciej.
  21. Wczoraj dotarła do mnie paczka z pluszakami, zwierzęcymi akcesoriami ( kliker, czasadło, książka psia, pileczka, pocztowki ze zwierzakami i duuuzo zawieszek). I duzo innych rzeczy... Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Na pewno wykorzystamy :p
  22. Tak, NEWA też poszła! Ale mało tego - "Biedka" jest zarezerwowana :lol: Miała bardzo małe szanse na adopcję.. a jednak!Nie ogłaszamy jej już! :loveu::loveu: Gosia - ja się zgubiłam już z tą rudą sunią...
×
×
  • Create New...