ka ka ja mam sunieczkę ale terierkę:diabloti: Ze Real też chodzę często tylko bardziej na łąki w stronę Stoku, kiedyś tam nawet widziałam rotka- amanta jakiegoś chodził za nami i pani go nie mogła przywołać.
Nitka jak zwykle piękna:p
Majaa masz może jakieś kontakty do ludzi z Lublina na Nitkę?Widziałam wątek,że ktoś znalazł sukę szczenną z dużymi beżowymi szczeniakami pod Lublinem
Czy mamusia Velli wybrała już psiaka dla siebie?
Jeszcze o takie zdjęcia Murki są:p
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6292/murka11rh1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8854/murka21rv0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/7527/murka31bo1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/2972/murka51qc0.jpg[/IMG][/URL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dziewczyny może ktoś przesłać zdjęcia colllaczków do adopcji? Dziewczyna odpowiedziała na ogłosznenie o kieleckim szczeniaku już nieaktualne, a na pytanie czy mogą być starsze psy powiedziała że tak
ja z chęcią pójdę na spacerki ale z psiakami- samcami lub bez psiaka:lol: No chyba że ktoś byłby chętny na spacerki z psiakami z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, z Misiek2003 już trochę z nimi zwiedzilyśmy Kielc i było super:lol: To kto chętny w długie wakacyjne dni? Poznajmy się bliżej a przy okazji psiakom pomożemy cio? Bo one takie bidulki same siedzą całe dnie..
A ja z moją terrorystką chodzę na spacerki do lasu koło Dąbrowy i na łąki na Stoku, może jest ktoś z tych okolic?
Zobaczcie co znalazłam na 4 łapch, dzisiejsze:cool3:
Niedawno odszedł z powodu starosci mój kochany pies:(.Przygarnę pieska kundelka w wieku max do roku bo nie chce go znowu szybko stracic.Najchętniej masci czarno podpalane, krótkowłosego i zeby wyrósł na malego psa .W zamian gwarantuje dużo miłosci i dobre warunki.Mój pies wszedzie ze mna chodził i wyjeżdzał nawet za granice takze nie ma obawy że bedzie siedział całymi dniami w domu lub go zostawie.Jestem z Lublina.moj mail : [email][email protected][/email]
Erka mam chętną z Kielc na szczeniaka tylko pieska, jakbyś słyszała o jakimś to daj znać, to byłby pierszy pies, chciałam nawet przekonać ją na suczkę ale u nas na razie takie dzikusy, chyba by sobie nie poradziła