Widać, że Misiek też zachwycony koleżanką do zabawy:p
A z łóżkiem to na początku Saga też nie mogła wchodzić, ale długo nie wytrzymałam i teraz śpi w moich nogach koniecznie po kołderką, polecam to jest lepsze niż kaloryfer;)
[URL="javascript:oknoAdresat('napisz.html?to=azjaty17%40interia.pl',10,10,650,540,1);"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL]
treść wiadomości:
Witam,czy jesli zdecydowalibysmy sie na tego psa w przypadku gdyby nikt inny go niechcial czy jest mozliwosc przywiezienia go nam do Rudy Slaskiej?Pozdrawiam
mam wrażenie,że to jakiś miłośnik azjatów może by mu odpisać?