Zrobiłąm mu wczoraj allegro z tytułem ,że spęziłą życie w klatce na króliki już dostałam 3 emaile:razz: Min taki, tylko nie wiem czy ten ktoś tylko współczuje czy oferuje dom:roll:
Witam,
piesek jest bardzo podobny do mojej Lili, nie wyobrażam sobie aby można było trzymać takie maleństwo w klatce, mam duży dom i małe zoo bo kocham wszystkie zwierzątka, ale mieszkam w Pile tj, ponad 600 km w jedną stronę, bo bym go przygarnęła, gdyż mam już jednego pieska, którego chciano uśpić, mam nadzieję,że Czaruś znajdzie prawdziwy dom
pozdrawiam
Urszula