To super oby więcej takich dni:lol:
A włąsnei mówili na Polsacie w wiadomosciach,że w zastraszającym tempie przybywa w schronach amstafów, podobno na tym miesiącu w Łodzi przybyło 30:crazyeye: Ludzie kupili je sobie,bo były modne, a później był problem z wychowaniem:shake: Ile psiaków teraz cierpi przez taką bezmyślność....