Mam zdjęcia jednej szczeniaczki z Borkowa, teraz już będącej na działce.Druga niestety dość głęboko schowała się pod paletami, ale była jeszcze ładniejsza od tej blondi. Oto blondyna nazwana przeze mnie Paris Hilton;) Charakterek ma super! Jak chce zwrócić na siebie uwagę to tak fajnie śpiewa prawie jak prawdziwa Paris;) To jest żywe sreberko, wszędzie malucha pełno. Nosić na rączkach można a nawet trzeba:cool3: Relacje z innymi psiakami więcej niż dobre, liże po mordce Koksę i Chawę i zachęca do zabawy. A jaki z niej super ogrodnik:loveu: Wyrywała jakieś zielska, robiąc przy tym swoje słodkie mineczki. Jej przyszły właściciel będzie nią zachwycony! Na gwizdanie przybiega, bardzo kontaktowa.
Mam też z nią filmik,ale póki co nie umiem go wkleić.
[IMG]http://images25.fotosik.pl/30/bde915fb14220bfc.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/30/f8d9d233130ae22d.jpg[/IMG]
[IMG]http://images24.fotosik.pl/30/c8b4029529b048cd.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/30/7c10462c12cff9e7.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/30/a168e439d09381e6.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/30/09d895fec0fd6d58.jpg[/IMG]