Na działce do piłeczki nie pozwalała jej nawet siędotknąć Giza. Może jakiś uraz psychiczny miała:eviltong:
A zabawy z piłecką są najfajniejsze na świecie, zwłaszcza z taką która piszczy:loveu:
Myślę, sugarr,że wolny tymczas zawsze się przyda:cool3: :loveu: Erka na pewno coś wymyśli;)
Taniou chodziło mi o 2 szczeniaki mi x sznaucerka, kóre były u Mai w Starachowicach:cool3:
weszka w expresowym tempie znalazły ponoć wspólny domek w Starachowicach:loveu:
A jak można było zrezygnować z pręguski przecież to wcielenie piękna:crazyeye:
weszka Majaa ze Starachowic pisała na którymś wątku,że mają teraz szczeniaki chyba 4-5 tyg [B]mix sznaucerka mini znalezione w reklamówce wyrzucone gdzieś[/B]:cool3: Pamietaj o nich pliz!
Nawet nie wiecie jak się cieszę,że Brodzia jest już bezpieczna:loveu: :multi: :multi:
Czy czeka ja tu sterylka aborcyjna? Mozna prosić o jakieś dodatkowe info odnośnie charakteru?
[URL="javascript:oknoAdresat('napisz.html?to=mario019%40tlen.pl',10,10,650,540,1);"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL] się pyta czy byłby możliwy dowóz suni do Katowic???