-
Posts
3724 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by amikat
-
Ech po długiej ciszy wracam na dogo. Wiadomość dnia - Stefan zostaje u mnie. Mój ojciec dyrektor (mąż) zdecydował ze do mientolenia go nie oddamy. Ma dom - u mnie.
-
Wydłubali moje oko... Już ufam, jestem czyjś..... mam dom!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek wieczorem piracik pojechał na tymczas który dzisiaj okazał się być domkiem stałym. Mieszka w SOsnowcu. Ma pancie, pana, 4 inne psy koty i wielgachny ogród. Je tylko kurczaki!!!!! Śpi pod łóżkiem i łazi za Panią!!!!!! Przenoszę wątek. Szczegóły wieczorkiem!!!! -
Już jest lepszy ale było bardzo bardzo cienko. 40 gorączki, przewracał sie i nie umiał zwymiotować. Biegunka zielona! KOSZMAR.Dzisiaj ostatnie zastrzyki. Dzisiaj zauważyłam ze ma w uchu taka kuleczkę jak kleszcz ale to bardziej jak skrzep wygląda. Boli go,. Znowu do lekarza
-
No i Sunia jest w schronisku od 2006 roku. W 2007 roku była sterylizowana i czipowana. W chwili przyjęcia w 2006 r. miała 3 lata teraz ma około 6 lat. Została przeniesiona do boksu gdzie dogaduje sie z psami bo w poprzednim boksie były kłopoty. Tyle wiemy.
-
PRZYGLĄDAM SIĘ POWSTAWANIU GRUPY INTERWENCYJNEJ...... Na samym początku było wiedomo że prócz pobożnych życzeń konieczny jest (pomijając pieniadze, wiedzę tymczasy) determnacja i czas - czas tych którzy chcą działać! Jak ta gruba ma powstać skoro z pojedynczym problematycznym psem organizatorka sobie nie radzi i jak mówią zainteresowani siedzi za granicą. Będziesz moderowała grupę w Katowicach z "oddalenia"? Mówienie o tym ze powstaje grupa interwencyjna usypia tylko czujność! Ja i SOS nie będziemy sie w to bawić ?9bo to zabawa, gadanie a nie działanie) . Uważamy ze lepiej jest namówić prezydenta miasta do zainwestowania w szkolenia strażników miejskich i ich spoecjalizacje w sprawach zwierząt. My możemy podpowiadać, wspomagać. A tak na marginesie rozwiązanie problemu przetrzymania psów z interwencji - "SOS ma tymczasy to nam nie odmówią" - jest chyba żartem! Smutno i ze takie rzeczy słyszę....
-
Oby Stefan jajucha, bo co dorwie to ru...!
-
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
amikat replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Trudno ze zdjęciami bo syn mieszka w gliwicach, tata w katowicach ale zrobie jak sie z nimi spotkam. -
Jasza - znam kierowniczkę z Chorzowa, zadzwonię rano i zapytam o suczynkę.Biedne malenstwo. TYMCZAS POTRZEBNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
amikat replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
i znowu mail z dzisiaj - > Dziękuję za naukowe wytłumaczenia:)), na pewno się przydadzą. > Nie pisałem Pani o zachowaniu Małej z jakimkolwiek podtekstem, opisałem > tylko co się dzieje. Co do bytności psiaka u Ojca, myślę, że jest > niezagrożona. Ojciec zawsze najpierw stawiał w domu psa, później resztę > rodziny i wiem z całą pewnością, że już Mu Pani Małej nie odbierze. > Oczywiście fajnie będzie jak się psina opamięta, bo to sikanie ani > potrzebne ani sprzątanie miłe. Jak wczoraj Żona dzwoniła z pytaniem o > psiaka to ze wzruszenia nie potrafił głosu wydobyć.W zasadzie tam jest > już tak jakby znali się "od zawsze". > pozdrawiam > Artur > ........ i wiecie co , atak sobie myślę ze za jednym razem i pies i człowiek uratowany..... :oops: -
Wydłubali moje oko... Już ufam, jestem czyjś..... mam dom!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
CO ZROBIŁ? urodził się ... był.... jest...... -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
amikat replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
najlepszy srodek wychowawczy - bat..... -
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
amikat replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Tylko chudziak straszny. -
Wydłubali moje oko... Już ufam, jestem czyjś..... mam dom!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Lubi . Żadnych problemów. Psy też i koty ...... bezkonfliktowy -
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
amikat replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
A to zdjecia robione jeszcze w klinice przez P. Artura - syna właściciela obecnego naszej dziewczyny. [URL=http://img146.imageshack.us/i/dsc02398i.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3598/dsc02398i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/dsc02400.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2755/dsc02400.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/dsc02402w.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5576/dsc02402w.jpg[/IMG][/URL] -
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
amikat replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ona w boksie bardzo starała sie zachować czystość wychodziło.... -
Wydłubali moje oko... Już ufam, jestem czyjś..... mam dom!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
TYMCZAS pilnie potrzebny..... Błagam ludzie... nie moge mieć 7go psa w domu i to jeszcze psa co BAB nie lubi.... -
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
amikat replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Domek donosi mailowo a ja odpowiadam: Dnia 13-08-2009 o godz. 9:27 Artur napisał(a): [COLOR=green]> Dzień dobry,[/COLOR] [COLOR=green]> [/COLOR] [COLOR=green]> Zdjęcia zrobię i prześlę do Pani jak Mała będzie trochę lepiej[/COLOR] [COLOR=green]> wyglądała. Niestety do tej beczki miodu musiało się i trochę dziegciu[/COLOR] [COLOR=green]> wlać. Mała sika w domu na potęgę, mamy nadzieję, że coś się jeszcze z[/COLOR] [COLOR=green]> tym da zrobić. No i jeszcze w pierwszą noc kapcie pogryzła. Poza tym[/COLOR] [COLOR=green]> widać, że jest przeszczęśliwa, czuje się od razu jak u siebie i o dziwo[/COLOR] [COLOR=green]> już zdążyła się nieźle na korytarzu postawić psu sąsiadów.[/COLOR] [COLOR=green]> Na razie tyle nowin[/COLOR] [COLOR=green]> pozdrawiam[/COLOR] [COLOR=green]> Artur [/COLOR] Co do sikania: u taty wykładzina pachnie poprzednim psem a w zasadzie moczem poprzedniczki. Niestety - w takim przypadku normalne ze Perełka zaznaczy swoja obecność na tej samej wykładzinie. Można jej podać kupiony w aptece UROSEPT - taki jak podaje się ludziom 2 x 1 tabletkę. To wzmocni pęcherz a lek jest ziołowy nie zaszkodzi. Gryzienie kapci - jak sądzę ona nie miała żadnej swojej zabawki. Profilaktycznie chować na razie i zachęcać do gryzienia jej zabawek. Kupie Perełce i podrzucę Tacie tak zwanego KONGA. To rodzaj twardej gumowej piłeczki, Smaruje się ją np pasztetem od środka i pies ma zajęcie - nie interesują go wtedy kapcie. Co do psa sąsiadów - myślę sobie ze pies sąsiadów ma coś w sobie takiego co powoduje ze go inne psy nie lubią..... a tak serio - wąski korytarz, ciemno i pies na smyczy. Te bloki prowokują zachowania agresywne. Należy Czy ten NIBYDOBERMAN skradł już Taty serce? Jutro jadę ich odwiedzić!!! -
wtorek 12:00
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
amikat replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martyna_i_Bartek'][B][COLOR=Navy]Kurcze znowu wysypało mi Tare :( tym razem jednak nie na grzbiecie i głowie a na szyji i brzuchu..wygląda to troche jak by wpadła w pokrzywy bo bąble sa takie rozlane i opuchnięte..Nie chce iść do weta bo znowu da jej ten steryd :/ może przemywać to rumiankiem?[/COLOR][/B][/quote] A rozważcie przejście na BARFA! Moja suka przestała wyglądać koszmarnie (bąble ropne) dopiero po przejściu na surowe mięso i kości. -
Glucia - umów termin proszę na ciachanie jajców. U Twoich
-
ja go JUŻ nie nosze...... wychowuję dziada...... z kłopotami. Właśnie żre krzesło na którym jeszcze siedzę.....
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
amikat replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Tylko domku nie widać! Cholewcia -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
amikat replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
No to ja podnoszę i zachęcam do adopcji maleńkiej królewny! -
Trudny pies. Bardzo. A do tego taki kochany, co tylko usypia czujność......