-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
jeszcze do tego odpisala pani iza; napisala, ze sesje domowa bedzie kosztowac....... 100 zlotych :mdleje: nie wiem skad ta kwota, skoro sesja domowa z laserem i polem magnetycznym kosztuje 60 zlotych (dla frodka 40 zlotych) zabila mnie ta cena; nie spodziewalam sie, ze bedzie taka wysoka:shake: czy mozecie popytac znajomych, czy ktos nie chcialby kupic peleryny alpinusa przeciwdeszczowej? oddam bez licytacji za 30 zlotych; jest jak nowa; rozmiar taki jak na mnie, ale moj tesc chodzil w niej kiedys po lesie i tez pasowala ;) jest czarna, zupelnie nieprzemakalna; ale uwaga: nie ma dziur na rece; to jest peleryna z zalozenia na rower; przod ma troche dluzszy; oczywiscie kaptur; tylko kochani, nic na sile, pytam bo moze komus sie przyda, a u mnie lezy bezuzyteczna, az szkoda; moge wyslac zdjecia tylko poprosze o adresy mailowe;
-
kochani, ja sie narazie wstrzymam z dzialaniem; poki co odwolalam jedynie ten laser i pole magnetyczne bo to bylo naprawde drogie, a musze sie liczyc z pieniedzmi bardziej niz wczesniej; zadzwonilam do pani izy, zeby ja poprosic o te masaze i cwiczenia w domu, ma mi dac odpowiedz dzis wieczorem, bo musi sobie skalkulowac czas podrozy do mnie i dojazd do pracy; na szczescie mieszkam przy metrze wiec dojazd jest szybki (7min. z centrum) mam nadzieje zatem, ze sie zgodzi i nie bedzie chciala za duzo pieniedzy :roll: watpie, zeby zmieniono regulamin; trudno ruszyc skostniale schematy; maggiejan - nawet bym sie bala tu umieszczac zdjecia przedmiotow, bo wtedy to by juz ze mnie zrobili przestepce cala geba; ale powiem wam, ze stracilam serce do dogo; naprawde; nawet ta forma w jakiej mnie poinformowano o zamknieciu bazarku byla niedobra; jakby jakis kapo obozowy sie do mnie odezwal, a nie inny forumowicz; zadnego przywitania, stwierdzenia, ze mu przykro, pozegnania - po prostu cala ta bezosobowa forma nie licowala z sympatczna atmosfera jaka zawsze mi sie z dogo kojarzyla; naprawde, gdybym wiedziala, ze to sie tak skonczy, to bym trzymala frodka na wiecznym tymczasie i juz; i nie zdziwie sie, jesli inni tak beda robic; to absurd;
-
[quote name='Ulka18']To ja napisze do Pianki. Marta - podpisalas umowe adopcyjna Frodzia i odeslalas do schroniska, bo nie pamietam :oops:[/quote] boze, ulka, czy ty sobie wyobrazasz, ze ja chyba tego [B]nie [/B]zrobilam...:-o? chyba mam te umowe caly czas w dokumentach frodzika :oops::oops::oops::oops: na smierc zapomnialam, ale pusty leb...
-
dobra, nie ma o czym dyskutowac; zaraz wylicze na ile mi wystarczy jeszcze pieniedzy i zaplanuje co dalej; staralam sie odwdzieczac dogomanii za to co dzieki niej usyskalam; teraz juz naprawde nie mam ochoty tu wiecej zagladac; ale wiadomo czemu: wzbogacilam sie juz dostatecznie to i nie ma po co, prawda? wszystko jasne;
-
[quote name='Ulka18']Martusiu, ktos zamknal bazarek :angryy: moze napisz, ze Frodziak jest na tymczasie, z opcja na znalezienie domu :roll:[/quote] ula, nie moge tak zrobic, wiesz, ze nie moge :shake: wtedy bylabym dokladnie takim oszustem za jakiego mnie uwazaja...
-
szkoda, ze posty znikaja... nie moge uwierzyc, ze to tak wyglada... o, pokazaly sie znowu, ciekawe na jak dlugo?
-
wiecie co, siedzie i placze; poczulam sie jak jakis sasmarkany zlodziej i kretacz; dostalam takie pw od moda [COLOR=Blue][I]Zamykam bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112623[/URL] Zgodnie z regulaminem na bazarku zbieramy pieniądze na psy bezdomne. Za psy bezdomne rozumiane są psy do adopcji.[/I] [/COLOR] [COLOR=Black]odpisalam, ze dyskutowalam na ten temat z dziewczynami od ktorych pochodzi frodo; uznaly, ze nie ma nic zlego w zbieraniu pieniedzy na frodka, ktory po prostu zostal u mnie, bo nikt go nie adoptowal, a ja sie do niego przywiazalam; nie zbieram pieniedzy na jego utrzymanie, tylko na kosztowna operacje i rehabilitacje, ktorych przeprowadzenie uzgodnilyslmy z osobami zainteresowanymi jeszcze przed zapadnieciem decyzji o tym, ze pies zostaje u mnie; uwazam, ze zamykanie tego bazarku nie jest sprawiedliwe; zbieram na nie rzeczy od wielu osob, ktore sa frodziowi przyjazne, glownie znajomych; ludzie widzac kalectwo psa przynosza mi ksiazki i ubrania; nie bedzie mnie stac na dalsze jego leczenie bez tego bazarku; jedna sesja rehabilitacyjna kosztuje 40 zlotych; potrzebne jest przynajmniej 10 takich sesji; potem jeszcze profesjonalne cwiczenia prawdopodobnie w wannie z bieznia; zarabiam 1200 zlotych; moje psy sa moim wylacznym problemem, ale problem ortopedyczny frodka uznawalam za sprawe takze dogomaniakow - nie bez ich wiedzy i zgody; nie zdecydowalabym sie na operacje bez zapewnien dogomaniaczek, ze z ich strony bede mogla liczyc na pomoc; przerwanie teraz procesu rehabilitacji jest kompletnym zmarnowaniem ich pieniedzy oraz cierpienia tego psa; pies pochodzi ze schroniska i przebywal u mnie w domu tymczasowym; zasiedzial sie - oto jego przeklenstwo; moze czas zmienic regulamin? czy fair byloby utrzymywac jego status jako tymczasowicza li tylko po to, aby zgodnie z regulaminem moc zbierac na jego operacje srodki? nie potrafie tego zrozumiec; [/COLOR]
-
zebys wiedziala :evil_lol: przy okazji zapraszam na nowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10313135#post10313135[/url]
-
[quote name='Ulka18'] A ile Frodzialek ma nadwagi? Mnie on na grubego nie wyglada ;)[/quote] bardzo gruby nie jest, ale tak z 60 - 70 deko by mogl schudnac ;) zabralam mu dzis poslanko, zeby wyprac, bo pobrudzil gryzac te prasowane kostki; normalnie lezal pod kanapka - jak zobaczyl, ze zabralam to wyszedl i walnal taka oto demonstracyjke: :diabloti: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2504/p6140222pc5.jpg[/IMG]
-
moze ta kobita potrzebowala po prostu troche uswiadomienia i to co powiedziala tosia dalo jej do myslenia? nie widzialam na filmie, zeby psiak sie jej bal; chrzanila glupoty - to fakt - ale jakos nie zrobila na mnie piorunujaco zlego wrazenia; mysle, ze moze ta zmiana na lepsze bedzie miala trwaly charakter? a glos komentatora spoza kadru po prostu profesjonalny :) gdzies ty tosia dorwala takiego szolajskiego lucjana? :diabloti:
-
oj, tak, jestem spokojniejsza; musze sie przyznac, ze zebralismy male opr za upasienie frodzia :oops: bedzie odchudzanko...
-
a, jeszcze jedna dobra wiadomosc: ilosc pobranych zlotowek za wizyte: 0 :multi:
-
orajt, wrocilismy i oto co postanowiono: okolica po usunieciu implantow zupelnie wygojona, mozna rozpoczac bezpiecznie cwiczenia rozciagajace (pokazano jak to robic) teraz czekam na mail od pani doktor i zabieramy sie do roboty :multi:
-
[quote name='Ulka18']Martusiu, wplacilam Frodziakowi na jeden zabieg. Mam nadzieje, ze z nozka bedzie juz teraz tylko lepiej :kciuki:[/quote] bardzo z frodziem dziekujemy :loveu: wczoraj bylismy na wyjeciu szwow, okazalo sie, ze z dwoch stron sa tylko male petelki, a szew jest dlugasny, tylko ukryty pod skora; pani doktor wyciagnela ze 3 cm nitki :crazyeye: jutro na 17:30 jedziemy do dra janickiego to napisze czego sie dowiedzialam; dzis frodzio zostal w domu :roll: nie poszedl z nami na spacer bo dla niego za goraco; chcialby, ale ja nie mam sily w takim upale nosic go ciagle na rekach :shake: wstaje wczesniej, ale i tak jest juz goraco; musialabym wychodzic o 6, zeby o 8 wracac, to moze by wytrzymal, bo jest wtedy chlodniej, ale nie mam tyle samozaparcia, zeby latac po parku tak wczesnie :roll: bardzo mi go szkoda, ale okropnie szybko sie meczy w tym upale bidulek;
-
[quote name='czarok']Rany, dopiero dziś dotarłam do kompa...Marta, nie pomyliłaś mnie z kimś? Czy ja jestem totalna skleroza i nie pamiętam, żebym wylicytowała telefon?:crazyeye: A z łapką Frodzia, faktycznie trzeba poczekać na opinię lekarza..[/quote] matko, czarok, przepraszam, to niufa wylicytowala ten telefon :oops: zaraz do niej napisze pw; to ja jestem skleroza, nie ty ;)
-
no i co tam sie u was dzieje tosiu? jest piesek?
-
[quote name='maggiejan'] Zanim zaczniemy widzieć wszystko w ciemnych barwach, niech się doktor wypowie, co myśli o stanie tej nóżki. Oby to wykoślawienie nie było czymś poważnym :kciuki:[/quote] przepraszam za te panike, ale jestem zupelnie sama i nawet nie mam z kim sie tym wszystkim podzielic; dlatego to napisalam; ale juz sie zamykam; odezwe sie we srode po wizycie; mamy spotkanie na 17:30; jeszcze raz przepraszam, to bylo faktycznie niepotrzebne;
-
czarok, tak sobie pomyslalam, jesli ci zalezy na czasie, to moze ja to wysle jakims kurierem?
-
chyba ciagle jeszcze nic nie przyjmuja.... znalazlam na ich stronie to: [I][COLOR=DarkSlateBlue]I[/COLOR][/I][COLOR=DarkSlateBlue][I]nformujemy, że decyzją Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej, Pana Andrzeja Polakowskiego, z dniem 4 czerwca 2008 roku - w związku z trwającą w Poczcie Polskiej akcją protestacyjną - wstrzymane zostaje przyjmowanie następujących przesyłek pocztowych: - POCZTEX w obrocie krajowym, - EMS w obrocie zagranicznym, - przesyłek z zawartością żywych roślin i zwierząt[/I][/COLOR]
-
dzieki czarok za dobre slowo; nie wiem czy poczta juz przestala strajkowac, bo chcialabym ci wyslac wreszcie ten telefon; musze wejsc na ich strone i sprawdzic; jak tylko wysle od razu dam znac; do tego zostalam na pare dni sama, a arek gdzies schowal ladowarke do tej nokii wiec i tak musze czekac na niego (wraca w niedziele czyli jutro); mysle, ze w poniedzialek zrobimy juz przesylke; co do bazarkow to sie zastanawiam czy beda jeszcze potrzebne; wydaje mi sie, ze cos sie stalo wczoraj rano, albo przedwczoraj wieczorem (nie wiem dokladnie) z noga frodzia; jest jakas taka koslawa, zagieta do srodka jak wczesniej, nie moge znalezc wypuklosci rzepki na kolanku, boje sie, ze sie znowu zwichnela; dr janicki przyjmuje w poniedzialki i srody, raczej poczekam na odpowiedz pani doktor, ktora obiecala napisac i jakos milczy :cool1:; juz do niej napisalam jeszcze raz przed chwila - moze sie odezwie; moze te lasery i pola juz sie na nic nie zdadza; jestem zla na caly swiat; oby moje obawy sie nie potwierdzily, choc mam najgorsze przeczucia;
-
maupa, bo ja juz nie wiem jak cie szukac; trafilam teraz na ten watek i tu cie blagam o kontakt :modla::modla::modla: wiem, ze zarobiona jestes, ale ja mam ciagle te pieski, ktore kupilas na bazarku frodzia okruszka - chcialabym ci je jakos podrzucic; napisz tylko kiedy mozna, a przyniose ci na wycieraczke ;), bo juz naprawde mi lyso, ze tak dlugo je trzymam :oops:
-
[quote name='kaja555']Trzeba było się odwrócic do panienki i zapytać: "To kupe mam zostawić??" :evil_lol:[/quote] 'panienka' byla juz dobrze po szescdziesiatce :evil_lol: a kupe mialam juz w woreczku, musialabym odwiazywas i wywalac na trawnik z powrotem :razz: powiedzialam jej, ze wlasnie sprzatalam po psie i uznala, ze w takim razie jestem usprawiedliwiona :razz:
-
[quote name='mysza 1']Teraz to już Piku zostanie u Ciebie do końca swoich dni:evil_lol: [/quote] no, ten tekst ulv nie na darmo byl przeciez pisany :evil_lol::evil_lol:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
jakos tak nam obojgu nic sie nie udaje milku... :-( [B]selenga[/B] bardzo wspolczuje z powodu smierci [B]saguni [/B]...