Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. jeszcze do tego odpisala pani iza; napisala, ze sesje domowa bedzie kosztowac....... 100 zlotych :mdleje: nie wiem skad ta kwota, skoro sesja domowa z laserem i polem magnetycznym kosztuje 60 zlotych (dla frodka 40 zlotych) zabila mnie ta cena; nie spodziewalam sie, ze bedzie taka wysoka:shake: czy mozecie popytac znajomych, czy ktos nie chcialby kupic peleryny alpinusa przeciwdeszczowej? oddam bez licytacji za 30 zlotych; jest jak nowa; rozmiar taki jak na mnie, ale moj tesc chodzil w niej kiedys po lesie i tez pasowala ;) jest czarna, zupelnie nieprzemakalna; ale uwaga: nie ma dziur na rece; to jest peleryna z zalozenia na rower; przod ma troche dluzszy; oczywiscie kaptur; tylko kochani, nic na sile, pytam bo moze komus sie przyda, a u mnie lezy bezuzyteczna, az szkoda; moge wyslac zdjecia tylko poprosze o adresy mailowe;
  2. kochani, ja sie narazie wstrzymam z dzialaniem; poki co odwolalam jedynie ten laser i pole magnetyczne bo to bylo naprawde drogie, a musze sie liczyc z pieniedzmi bardziej niz wczesniej; zadzwonilam do pani izy, zeby ja poprosic o te masaze i cwiczenia w domu, ma mi dac odpowiedz dzis wieczorem, bo musi sobie skalkulowac czas podrozy do mnie i dojazd do pracy; na szczescie mieszkam przy metrze wiec dojazd jest szybki (7min. z centrum) mam nadzieje zatem, ze sie zgodzi i nie bedzie chciala za duzo pieniedzy :roll: watpie, zeby zmieniono regulamin; trudno ruszyc skostniale schematy; maggiejan - nawet bym sie bala tu umieszczac zdjecia przedmiotow, bo wtedy to by juz ze mnie zrobili przestepce cala geba; ale powiem wam, ze stracilam serce do dogo; naprawde; nawet ta forma w jakiej mnie poinformowano o zamknieciu bazarku byla niedobra; jakby jakis kapo obozowy sie do mnie odezwal, a nie inny forumowicz; zadnego przywitania, stwierdzenia, ze mu przykro, pozegnania - po prostu cala ta bezosobowa forma nie licowala z sympatczna atmosfera jaka zawsze mi sie z dogo kojarzyla; naprawde, gdybym wiedziala, ze to sie tak skonczy, to bym trzymala frodka na wiecznym tymczasie i juz; i nie zdziwie sie, jesli inni tak beda robic; to absurd;
  3. [quote name='Ulka18']To ja napisze do Pianki. Marta - podpisalas umowe adopcyjna Frodzia i odeslalas do schroniska, bo nie pamietam :oops:[/quote] boze, ulka, czy ty sobie wyobrazasz, ze ja chyba tego [B]nie [/B]zrobilam...:-o? chyba mam te umowe caly czas w dokumentach frodzika :oops::oops::oops::oops: na smierc zapomnialam, ale pusty leb...
  4. dobra, nie ma o czym dyskutowac; zaraz wylicze na ile mi wystarczy jeszcze pieniedzy i zaplanuje co dalej; staralam sie odwdzieczac dogomanii za to co dzieki niej usyskalam; teraz juz naprawde nie mam ochoty tu wiecej zagladac; ale wiadomo czemu: wzbogacilam sie juz dostatecznie to i nie ma po co, prawda? wszystko jasne;
  5. [quote name='Ulka18']Martusiu, ktos zamknal bazarek :angryy: moze napisz, ze Frodziak jest na tymczasie, z opcja na znalezienie domu :roll:[/quote] ula, nie moge tak zrobic, wiesz, ze nie moge :shake: wtedy bylabym dokladnie takim oszustem za jakiego mnie uwazaja...
  6. szkoda, ze posty znikaja... nie moge uwierzyc, ze to tak wyglada... o, pokazaly sie znowu, ciekawe na jak dlugo?
  7. wiecie co, siedzie i placze; poczulam sie jak jakis sasmarkany zlodziej i kretacz; dostalam takie pw od moda [COLOR=Blue][I]Zamykam bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112623[/URL] Zgodnie z regulaminem na bazarku zbieramy pieniądze na psy bezdomne. Za psy bezdomne rozumiane są psy do adopcji.[/I] [/COLOR] [COLOR=Black]odpisalam, ze dyskutowalam na ten temat z dziewczynami od ktorych pochodzi frodo; uznaly, ze nie ma nic zlego w zbieraniu pieniedzy na frodka, ktory po prostu zostal u mnie, bo nikt go nie adoptowal, a ja sie do niego przywiazalam; nie zbieram pieniedzy na jego utrzymanie, tylko na kosztowna operacje i rehabilitacje, ktorych przeprowadzenie uzgodnilyslmy z osobami zainteresowanymi jeszcze przed zapadnieciem decyzji o tym, ze pies zostaje u mnie; uwazam, ze zamykanie tego bazarku nie jest sprawiedliwe; zbieram na nie rzeczy od wielu osob, ktore sa frodziowi przyjazne, glownie znajomych; ludzie widzac kalectwo psa przynosza mi ksiazki i ubrania; nie bedzie mnie stac na dalsze jego leczenie bez tego bazarku; jedna sesja rehabilitacyjna kosztuje 40 zlotych; potrzebne jest przynajmniej 10 takich sesji; potem jeszcze profesjonalne cwiczenia prawdopodobnie w wannie z bieznia; zarabiam 1200 zlotych; moje psy sa moim wylacznym problemem, ale problem ortopedyczny frodka uznawalam za sprawe takze dogomaniakow - nie bez ich wiedzy i zgody; nie zdecydowalabym sie na operacje bez zapewnien dogomaniaczek, ze z ich strony bede mogla liczyc na pomoc; przerwanie teraz procesu rehabilitacji jest kompletnym zmarnowaniem ich pieniedzy oraz cierpienia tego psa; pies pochodzi ze schroniska i przebywal u mnie w domu tymczasowym; zasiedzial sie - oto jego przeklenstwo; moze czas zmienic regulamin? czy fair byloby utrzymywac jego status jako tymczasowicza li tylko po to, aby zgodnie z regulaminem moc zbierac na jego operacje srodki? nie potrafie tego zrozumiec; [/COLOR]
  8. zebys wiedziala :evil_lol: przy okazji zapraszam na nowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10313135#post10313135[/url]
  9. [quote name='Ulka18'] A ile Frodzialek ma nadwagi? Mnie on na grubego nie wyglada ;)[/quote] bardzo gruby nie jest, ale tak z 60 - 70 deko by mogl schudnac ;) zabralam mu dzis poslanko, zeby wyprac, bo pobrudzil gryzac te prasowane kostki; normalnie lezal pod kanapka - jak zobaczyl, ze zabralam to wyszedl i walnal taka oto demonstracyjke: :diabloti: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2504/p6140222pc5.jpg[/IMG]
  10. moze ta kobita potrzebowala po prostu troche uswiadomienia i to co powiedziala tosia dalo jej do myslenia? nie widzialam na filmie, zeby psiak sie jej bal; chrzanila glupoty - to fakt - ale jakos nie zrobila na mnie piorunujaco zlego wrazenia; mysle, ze moze ta zmiana na lepsze bedzie miala trwaly charakter? a glos komentatora spoza kadru po prostu profesjonalny :) gdzies ty tosia dorwala takiego szolajskiego lucjana? :diabloti:
  11. oj, tak, jestem spokojniejsza; musze sie przyznac, ze zebralismy male opr za upasienie frodzia :oops: bedzie odchudzanko...
  12. a, jeszcze jedna dobra wiadomosc: ilosc pobranych zlotowek za wizyte: 0 :multi:
  13. orajt, wrocilismy i oto co postanowiono: okolica po usunieciu implantow zupelnie wygojona, mozna rozpoczac bezpiecznie cwiczenia rozciagajace (pokazano jak to robic) teraz czekam na mail od pani doktor i zabieramy sie do roboty :multi:
  14. [quote name='Ulka18']Martusiu, wplacilam Frodziakowi na jeden zabieg. Mam nadzieje, ze z nozka bedzie juz teraz tylko lepiej :kciuki:[/quote] bardzo z frodziem dziekujemy :loveu: wczoraj bylismy na wyjeciu szwow, okazalo sie, ze z dwoch stron sa tylko male petelki, a szew jest dlugasny, tylko ukryty pod skora; pani doktor wyciagnela ze 3 cm nitki :crazyeye: jutro na 17:30 jedziemy do dra janickiego to napisze czego sie dowiedzialam; dzis frodzio zostal w domu :roll: nie poszedl z nami na spacer bo dla niego za goraco; chcialby, ale ja nie mam sily w takim upale nosic go ciagle na rekach :shake: wstaje wczesniej, ale i tak jest juz goraco; musialabym wychodzic o 6, zeby o 8 wracac, to moze by wytrzymal, bo jest wtedy chlodniej, ale nie mam tyle samozaparcia, zeby latac po parku tak wczesnie :roll: bardzo mi go szkoda, ale okropnie szybko sie meczy w tym upale bidulek;
  15. [quote name='czarok']Rany, dopiero dziś dotarłam do kompa...Marta, nie pomyliłaś mnie z kimś? Czy ja jestem totalna skleroza i nie pamiętam, żebym wylicytowała telefon?:crazyeye: A z łapką Frodzia, faktycznie trzeba poczekać na opinię lekarza..[/quote] matko, czarok, przepraszam, to niufa wylicytowala ten telefon :oops: zaraz do niej napisze pw; to ja jestem skleroza, nie ty ;)
  16. no i co tam sie u was dzieje tosiu? jest piesek?
  17. [quote name='maggiejan'] Zanim zaczniemy widzieć wszystko w ciemnych barwach, niech się doktor wypowie, co myśli o stanie tej nóżki. Oby to wykoślawienie nie było czymś poważnym :kciuki:[/quote] przepraszam za te panike, ale jestem zupelnie sama i nawet nie mam z kim sie tym wszystkim podzielic; dlatego to napisalam; ale juz sie zamykam; odezwe sie we srode po wizycie; mamy spotkanie na 17:30; jeszcze raz przepraszam, to bylo faktycznie niepotrzebne;
  18. czarok, tak sobie pomyslalam, jesli ci zalezy na czasie, to moze ja to wysle jakims kurierem?
  19. chyba ciagle jeszcze nic nie przyjmuja.... znalazlam na ich stronie to: [I][COLOR=DarkSlateBlue]I[/COLOR][/I][COLOR=DarkSlateBlue][I]nformujemy, że decyzją Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej, Pana Andrzeja Polakowskiego, z dniem 4 czerwca 2008 roku - w związku z trwającą w Poczcie Polskiej akcją protestacyjną - wstrzymane zostaje przyjmowanie następujących przesyłek pocztowych: - POCZTEX w obrocie krajowym, - EMS w obrocie zagranicznym, - przesyłek z zawartością żywych roślin i zwierząt[/I][/COLOR]
  20. dzieki czarok za dobre slowo; nie wiem czy poczta juz przestala strajkowac, bo chcialabym ci wyslac wreszcie ten telefon; musze wejsc na ich strone i sprawdzic; jak tylko wysle od razu dam znac; do tego zostalam na pare dni sama, a arek gdzies schowal ladowarke do tej nokii wiec i tak musze czekac na niego (wraca w niedziele czyli jutro); mysle, ze w poniedzialek zrobimy juz przesylke; co do bazarkow to sie zastanawiam czy beda jeszcze potrzebne; wydaje mi sie, ze cos sie stalo wczoraj rano, albo przedwczoraj wieczorem (nie wiem dokladnie) z noga frodzia; jest jakas taka koslawa, zagieta do srodka jak wczesniej, nie moge znalezc wypuklosci rzepki na kolanku, boje sie, ze sie znowu zwichnela; dr janicki przyjmuje w poniedzialki i srody, raczej poczekam na odpowiedz pani doktor, ktora obiecala napisac i jakos milczy :cool1:; juz do niej napisalam jeszcze raz przed chwila - moze sie odezwie; moze te lasery i pola juz sie na nic nie zdadza; jestem zla na caly swiat; oby moje obawy sie nie potwierdzily, choc mam najgorsze przeczucia;
  21. maupa, bo ja juz nie wiem jak cie szukac; trafilam teraz na ten watek i tu cie blagam o kontakt :modla::modla::modla: wiem, ze zarobiona jestes, ale ja mam ciagle te pieski, ktore kupilas na bazarku frodzia okruszka - chcialabym ci je jakos podrzucic; napisz tylko kiedy mozna, a przyniose ci na wycieraczke ;), bo juz naprawde mi lyso, ze tak dlugo je trzymam :oops:
  22. [quote name='kaja555']Trzeba było się odwrócic do panienki i zapytać: "To kupe mam zostawić??" :evil_lol:[/quote] 'panienka' byla juz dobrze po szescdziesiatce :evil_lol: a kupe mialam juz w woreczku, musialabym odwiazywas i wywalac na trawnik z powrotem :razz: powiedzialam jej, ze wlasnie sprzatalam po psie i uznala, ze w takim razie jestem usprawiedliwiona :razz:
  23. [quote name='mysza 1']Teraz to już Piku zostanie u Ciebie do końca swoich dni:evil_lol: [/quote] no, ten tekst ulv nie na darmo byl przeciez pisany :evil_lol::evil_lol:
  24. jakos tak nam obojgu nic sie nie udaje milku... :-( [B]selenga[/B] bardzo wspolczuje z powodu smierci [B]saguni [/B]...
×
×
  • Create New...