-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[quote name='Murka']Przykro mi bardzo, że nic z tego domku nie wyszło, pani dopiero dzisiaj w rozmowie ze mną powiedziała jasno, że psiak musi być długowłosy, bo takie się jej podobają... a i jeszcze najlepiej jakby sunia nie miała długich łapek :roll:... wielka szkoda. W kazdym razie będę mieć na uwadzę Sojkę, taka fajna sunieczka, domki powinny się bić o nią...[/QUOTE] trudno murko, tak przeciez bywa; wiele tu nadziei na dogo sie rodzilo i wiele z nich zgaslo; ale byly tez dobre zakonczenia wiec miejmy nadzieje, ze i sojce sie uda :)
-
no wlasnie, wszyscy to wiemy, ja taka madra tez jestem, a jak mi rysio umarl to szukalam tylko burego kota... cos w ludziach takiego glupiego siedzi i nic na to sie nie poradzi; byle tylko nie wymagac od nastepnego zwierzaka, zeby byl taki sam pod kazdym wzgledem bo to juz chore i zaden zwierz temu nie sprosta; murka jest calkiem inna od rysia; calkiem inna; i dobrze;
-
na 21 stronie w poscie 210 widac jak stoi bliziutko i jest wyraznie nad kolano w klebie...
-
kurcze, wiesz co? tak przejrzalam te zdjecia i on jest nawet w klebie nad kolano... taki mniejszy onek...
-
sprobuje sie wyrwac na godzinke bo mam gosci, ale sprobuje - moze sie uda :)
-
oj glowa to na pewno ponad kolano a w klebie jest taki chyba do kolana...
-
3 dychy to raczej wazy... na zdjeciu widac dokad siega
-
o rany, ja sobie beztrosko spie, a tu murka (od ktorej nicka ma imie moja kotka ;)) dziala! mureczko... slow mi brak... :loveu: bico, jestes blisko, cala nadzieja w tobie - moze uda ci sie pania przekonac, ze to sunieczka wlasnie dla niej? ja tez bym sojke wydala po sterylizacji - my tu uzbieramy kase, a dla nowego wlasciciela to by bylo odciazenie finansowe; zaraz zemdleje ze szczescia..., albo nie, wstrzymam sie do podjecia decyzji przez pania;
-
namiary sa na ewe - wolontariuszke ze schronu; mysle ze dalaby znac gdyby cos sie dzialo w temacie; przedwczoraj smsowalam z nia nt innego psa, wiec mozna powiedziec, ze jestesmy w stalym kontakcie;
-
wiem, ze jestescie ciekawi jak stan zdrowia norel sie poprawia wiec napisze, ze jest lepiej, zaczela sie dluga droga rehabilitacji; norel, ze wzgledu na zly stan klatki piersiowej bedzie sie musiala nauczyc oddychac przepona; teraz najwiekszym zmartwieniem sa zrosty w plucach... powiem wam tyle - nawet sie nie domyslalysmy (przynajmniej ja sie nie domyslalam) jak zle bylo; lekarze nawet nie wiedzieli czy w ogole dadza rade; wypadek byl z tych zazwyczaj smiertelnych; norel nie pamieta samego wypadku; powiedziala jedno, co najlepiej posumowuje cala sytuacje: smierc byla bezbolesna i szybka, powrot do zdrowia bedzie dlugi i bardzo bolesny; trzymajmy za nia kciuki, modlmy sie - co kto uwaza; cud, ze z tego wyszla; i nie zapominajmy o sojeczce bo to dla nas teraz najwazniejsza sprawa, zeby znalezc jej domek :kciuki:
-
trzymam cie za slowo ;)
-
[quote name='kaja555']obserwator dlaje uparcie obserwuje....[/QUOTE] coz, niech obserwuje; oni to chyba robia z bezmyslnosci, glupoty, bo chyba nie specjalnie? bo co tu niby obserwowac? niektorzy umieszczaja juz w tresci ogloszenia prosbe - jesli nie jestes zainteresowany adopcja, nie obserwuj - robisz niepotrzebnie nadzieje; wiec jak widac to plaga allegro;
-
mozesz mi podac swoj mail? wysle ci tekst kajki z allegro (innego nie mam...) i pakiet zdjec do wyboru
-
[quote name='Kociabanda2']Kakadu podaj mi tekst do ogłoszeń Wtorka i jego najlepsze foty. Może jutro zajmę się plakacikiem dla niego :)[/QUOTE] jutro cos skombinuje bo dzis juz zaraz lece do domu :)
-
o! to i mru byla z pawlem? :) ja mam juz 4 garnki :) :multi: