Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='Murka']Przykro mi bardzo, że nic z tego domku nie wyszło, pani dopiero dzisiaj w rozmowie ze mną powiedziała jasno, że psiak musi być długowłosy, bo takie się jej podobają... a i jeszcze najlepiej jakby sunia nie miała długich łapek :roll:... wielka szkoda. W kazdym razie będę mieć na uwadzę Sojkę, taka fajna sunieczka, domki powinny się bić o nią...[/QUOTE] trudno murko, tak przeciez bywa; wiele tu nadziei na dogo sie rodzilo i wiele z nich zgaslo; ale byly tez dobre zakonczenia wiec miejmy nadzieje, ze i sojce sie uda :)
  2. [quote name='Mika31']:razz:biedna sunie trzeba jej peruke kupić[/QUOTE]:evil_lol:
  3. no wlasnie, wszyscy to wiemy, ja taka madra tez jestem, a jak mi rysio umarl to szukalam tylko burego kota... cos w ludziach takiego glupiego siedzi i nic na to sie nie poradzi; byle tylko nie wymagac od nastepnego zwierzaka, zeby byl taki sam pod kazdym wzgledem bo to juz chore i zaden zwierz temu nie sprosta; murka jest calkiem inna od rysia; calkiem inna; i dobrze;
  4. na 21 stronie w poscie 210 widac jak stoi bliziutko i jest wyraznie nad kolano w klebie...
  5. kurcze, wiesz co? tak przejrzalam te zdjecia i on jest nawet w klebie nad kolano... taki mniejszy onek...
  6. sprobuje sie wyrwac na godzinke bo mam gosci, ale sprobuje - moze sie uda :)
  7. szkoda... czyli omdlenia zostawiamy na kiedy indziej... :(
  8. oj glowa to na pewno ponad kolano a w klebie jest taki chyba do kolana...
  9. kurcze nie wiem gdzue ta mapa pomocy; kiedys sie na nia natknelam kilka razy, a teraz jak potrzebna to nie ma... troche sie boje, ze ta pani szuka kopii swojej suczki (widzialam wpis murki na watku przygarne psa) kawa byla dlugowlosa, a sojka nie jest :shake:
  10. w sumie to jest..., ale czy ona aktualna...?
  11. 3 dychy to raczej wazy... na zdjeciu widac dokad siega
  12. o rany, ja sobie beztrosko spie, a tu murka (od ktorej nicka ma imie moja kotka ;)) dziala! mureczko... slow mi brak... :loveu: bico, jestes blisko, cala nadzieja w tobie - moze uda ci sie pania przekonac, ze to sunieczka wlasnie dla niej? ja tez bym sojke wydala po sterylizacji - my tu uzbieramy kase, a dla nowego wlasciciela to by bylo odciazenie finansowe; zaraz zemdleje ze szczescia..., albo nie, wstrzymam sie do podjecia decyzji przez pania;
  13. namiary sa na ewe - wolontariuszke ze schronu; mysle ze dalaby znac gdyby cos sie dzialo w temacie; przedwczoraj smsowalam z nia nt innego psa, wiec mozna powiedziec, ze jestesmy w stalym kontakcie;
  14. wiem, ze jestescie ciekawi jak stan zdrowia norel sie poprawia wiec napisze, ze jest lepiej, zaczela sie dluga droga rehabilitacji; norel, ze wzgledu na zly stan klatki piersiowej bedzie sie musiala nauczyc oddychac przepona; teraz najwiekszym zmartwieniem sa zrosty w plucach... powiem wam tyle - nawet sie nie domyslalysmy (przynajmniej ja sie nie domyslalam) jak zle bylo; lekarze nawet nie wiedzieli czy w ogole dadza rade; wypadek byl z tych zazwyczaj smiertelnych; norel nie pamieta samego wypadku; powiedziala jedno, co najlepiej posumowuje cala sytuacje: smierc byla bezbolesna i szybka, powrot do zdrowia bedzie dlugi i bardzo bolesny; trzymajmy za nia kciuki, modlmy sie - co kto uwaza; cud, ze z tego wyszla; i nie zapominajmy o sojeczce bo to dla nas teraz najwazniejsza sprawa, zeby znalezc jej domek :kciuki:
  15. trzymam cie za slowo ;)
  16. [quote name='kaja555']obserwator dlaje uparcie obserwuje....[/QUOTE] coz, niech obserwuje; oni to chyba robia z bezmyslnosci, glupoty, bo chyba nie specjalnie? bo co tu niby obserwowac? niektorzy umieszczaja juz w tresci ogloszenia prosbe - jesli nie jestes zainteresowany adopcja, nie obserwuj - robisz niepotrzebnie nadzieje; wiec jak widac to plaga allegro;
  17. mozesz mi podac swoj mail? wysle ci tekst kajki z allegro (innego nie mam...) i pakiet zdjec do wyboru
  18. wlasnie mialam dzis zamowic komplet dla sojki, ale skoro mnie uprzedzilas (za co bardzo dziekuje :kiss_2:) to zajme sie wtorkiem z mojego podpisu, bo boje sie ze zmarnieje w schronisku, a to taki fajny piesek; czas leci i niedlugo jego glowny atut - mlodosc - odplynie na zawsze... :-(
  19. moja kolezanka stracila dzis wlasnie onke... dajcie mi troche czasu - pokaze jej nasza panne; ale musialaby tolerowac male psy bo u kolezanki zatrzesienie mopsow;
  20. [quote name='Kociabanda2']Kakadu podaj mi tekst do ogłoszeń Wtorka i jego najlepsze foty. Może jutro zajmę się plakacikiem dla niego :)[/QUOTE] jutro cos skombinuje bo dzis juz zaraz lece do domu :)
  21. o matko, dariuszu, nie dalo sie jej wyskubac troche do tych zdjec? oczywiscie zartuje; piekna suczka - mam nadzieje, ze predko znajdzie domek; trzeba ja koniecznie zrobic testy na IIŻ czyli inne istoty zywe :)
  22. o! to i mru byla z pawlem? :) ja mam juz 4 garnki :) :multi:
  23. to jak, dzwonic czy nie? bo nie chce ich jakos cisnac na deklaracje, a potem sie okaze ze nie beda potrzebni? ;)
×
×
  • Create New...