-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
[B][url]www.proanimals.prv.pl[/url] [/B]w dziale [B]Do Adopcji [/B]
-
[quote name='Mysia_']mojego biednego glana dorwał psiak w schronisku ;)[/quote] Dobry pomysł, żeby im dawać stare glany. Przynajmniej będą mieć zajęcie na dłużej. A ponieważ zawsze ciężko rozstać się z glanami, przynajmniej to byłby szczytny cel :p
-
Moje stado na szczęście wie, że glany to [B]świętość. [/B]I tylko je do ogródka wynoszą, ale nie utaplają w błocie :loveu:
-
Wysłałam do Przełomu: szczeniaczki w skarpetkach, Bandytę oraz nową sunię Margolkę, która jest u nas na stronce, a która nie ma wątku na dogo. Na stronce trochę nowych psiaków. Chyba jest w czym wybierać, po ostatnim czasie "posuchy" :razz: Oprócz tego wysłałam do Allegro zapytanie jak przebiega procedura rejestracji fundacji, niech napiszą dokładnie, żeby się z czymś nie machnąć ;)
-
[quote name='Ada-jeje']Ulka namiary na faceta z boksiem dostalam ja, od goscia ktory wyadoptowal Pitusia, oni chyba razem pracuja. A pozniej juz poprosilam Mecke o dalsza ciag jako ze to na jej terenie.[/quote] Jak to wyadoptował? Tego "naszego" Pitusia? Przecież to my go wydawałyśmy (chyba że chodzi o pana Waldka?)
-
Niestety właściciel olał sprawę. Nie dość, że się nie skontaktował z nowym domkiem, tak jak obiecał, to jeszcze nie odbierał telefonu choć kilka minut wcześniej rozmawiałam z nim i pytałam czy nowy domek może zadzwonić. Mam wrażenie, że ten człowiek sam nie wie czego chce i jest mało rozgarnięty. W efekcie wspaniały domek się zniechęcił!!! Na szczęście nie całkiem i chętnie przygarnie innego psiaka, niekoniecznie boksia, ale ma mieć określone cechy charakteru. Mecka, jeśli możesz to skontaktuj się z właścicielem i spytaj o co chodzi. Jak sobie tak pogrywa, to zdejmę psiaka ze stronki, nie ma sensu....
-
Szczeniaki w skarpetkach po matce ON. --> WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH :)
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że pozostałe skarpety załapią się do Przełomu :razz: -
Lordzik jest u nas na stronce w dziale adopcyjnym. Cały czas strasznie mi przykro, że nie udało się z tym DT u mnie :-( może na stronce ktoś go wypatrzy? Niedawno starszy schorowany ONek Sorbon, policyjny emeryt, odnalazł swój cudowny raj na ziemi, choć praktycznie wszyscy spisali go już na straty... Może Lordzikowi też się uda? Sprawdźcie proszę, czy wszystkie info są zgodne.
-
Mały, wesoły Drako, który niczego się nie boi MA JUŻ DOM!!!
Ulaa replied to basiagk's topic in Już w nowym domu
i nr tel kontaktowy -
Mały, wesoły Drako, który niczego się nie boi MA JUŻ DOM!!!
Ulaa replied to basiagk's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk']Poczekaj na Tengusie bo pewnie ona będzie chciała dopilnować sprawy adopcji. Ulaa, piesek będzie malutki, ma 3 miesiące a o resztę pytajcie tengusie. Jutro sie pewnie pojawi.[/quote] spox ja tylko na stronke wstawiam ;) -
czasami także na dogo czuje się, że warto żyć :loveu::multi::loveu::multi:
-
Mały, wesoły Drako, który niczego się nie boi MA JUŻ DOM!!!
Ulaa replied to basiagk's topic in Już w nowym domu
zaraz wstawie na stronce, tylko potrzebuje info o: -odrobaczenie -szczepienie -ile ma -jaki duzy moze byc kundellus pospolitus :evil_lol: -
[quote name='BIANKA1']Tylko żeby czego nie podłapała :cool3:[/quote] Eee to domowe pieski. Domowa pseudohodowla :mad:
-
[quote name='saganka']Kochana, ale jakie on postepy czyni!! Trzeba dac mu szanse, jakby co, widzialam dzisiaj fajny klikerek, taki z bajerami, bedzie jak znalazl na Tzta ;-)[/quote] a browarem tryska po kliknięciu, w ramach nagrody? :evil_lol: [quote name='BIANKA1']Ja mogę Ci podesłać jednego szczyla :diabloti:[/quote] Kusząca propozycja :cool3: Ale znalzałam już "przedszkole" tzn szczenięta w podobnym wieku, i będę tam co jakiś czas zanosić Biankę na cały dzień, niech się wybawi i socjalizuje przy okazji z różnymi domami.
-
[quote name='Ada-jeje']Ulka, jak zobaczylam artykul w przelomie razem ze zdjeciami to koniecznie prosze o zeskanowanie go na watku Piusia i watku Zuzi, przeciez to bylo by ci niewybaczone gdyby ten artykul nie znalazl sie w necie. :mad:[/quote] Będzie będzie, na naszej stronce też, powstaje dział "Pro Animals w mediach" :cool3: czy jakoś tak. Zaraz siostrę pogonię do skanowania.
-
[quote name='dominik_a'][B][SIZE=4][COLOR=teal]Nawet nie moge tego określić jak bardzo się cieszę!!!!!:multi::multi: Kochana Borusia jest wolna, i do końca życia będzie miała cudowne życie.:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#008080]Jeszcze tylko musi przetrwać leczenie, ale jest już bliżej końca niż dalej :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#008080]Jak jutro tam pojade to wyściskam i wycałuje Borę!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote] i panią!!! a panu rękę uściśnij :p
-
[quote name='saganka']Ula, Ty trzymaj tego swojego TZta, to jakis skarb normalnie!![/quote] Jeszcze w paru sprawach nie do końca ;):eviltong: ale pojętny. Dobrze się pozytywne wzmocnienie sprawdza, nawet bez klikera :evil_lol:
-
[quote name='BIANKA1']U babci chciałaś powiedzieć :cool3:[/quote] No tak :crazyeye: Aha i mała morduje już pluszaki :razz: biedna tak chciałaby się już bawić z równieśnikami :-(
-
[quote name='dorixx']jak sie ciesze :loveu: w każdym razie skur... trzeba na oku mieć, czy kolejnej suni sobie nie sprawi- może obecna właścicielka Borki będzie miała oko na drania?[/quote] O ile dobrze mi świta, to można ubiegać się o zakaz posiadania psów przez niego na pewien okres czasu (kilka lat). [quote name='dominik_a'][SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Ale opowiedzcie coś bardziej o tej wizycie u tego chłopa!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]A jak nowi wlaściciele Bory??? Ucieszyli się????[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Bardzo. U nich w domu podpisywaliśmy zrzeczenie :) Na początku facet nie chciał podpisać, ale Ada-jeje użyła swoich argumentów :razz: i w końcu podpisał, ale warunkiem jest to, że sunia zostanie na zawsze u państwa. Nie będzie inaczej - rzeczywiście ma tam jak w raju :loveu: