-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Próbuję z okrojonym artykułem... -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
I jeszcze sam link, można będzie sobie powiększyć artykuł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4fb290c3f45ef4ba.html -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja właśnie nie wiem dlaczego nie ma na niego jeszcze zapisów! -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
No nie... Donosić bendziem? -
Czepiasz się lala... Zdjęcia wklej na wątku Helenki, bo się lenisz i tyle... LUDZIE!!!! HElenka jest już taka szczupła jak Mona!!!!
-
Weź, no nie bij... Ona to by chciała sobie zostawić te wszystkie buldożkowe Zuzi. Dzisiaj już usłyszałam, że wcale tak nie nabrudziły nawet... Że jak rozszarpaly rolkę papieru to może i wyglądało strasznie, ale sprzątnąć łatwiutko było... JA TAM NIE WIEM. Jak Bazyli rozszarpał 9 rolek to trochę to trwało zanim po całym domu pozbierałam.
-
E, Maupa! Ja słyszę!!!! To chyba jest przyznawanie żółtych i czerwonych kartek! COś w tym stylu znaczy...
-
Dzwonił dzisiaj ponownie pan, ten z numeru zaczynającego sie na 692. Był szczerze zaskoczony koniecznością podpisania umowy adopcyjnej, kontroli przedadopcyjnej itp. Zastanowi się i zadzwoni jutro rano. Umówmy się proszę kto ma ewentualnych chętnych o wszystkim informować. Byłam pewna, że ludzie którzy są do mnie odsyłani coś już wiedzą, mówili że już rozmawiali z "moją koleżanką". Ja niestety mam małe doświadczenie w adopcjach, może za mało coś mówię o tych sprawach formalnych? Widzę że panu na Sarze zależy. Może to dobry znak... czy ja mam mu szczerze powiedzieć że ona potrafi ugryźć?
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ale ja przeglądam ten topik codziennie i szczerze mówiąc nie widziałam tu nigdy niczego w stylu "hop do góry" Które dzieci są jeszcze wolne? -
U mnie rosną za płotem "od tyłu" że tak powiem, więc NIKT ich tam nie widzi i nie zbierze, tam się da wliźć tylko przez moje podwórko albo przez chaszcze i parowy. No i zerwałam takie jedno i zaniosłam sąsiadowi i on to zjadł. Jakiś miesiąc temu czy coś.... NIE WIDZIAŁAM GO OD TEGO CZASU. Ale słyszeć słyszałam jak na psa wrzeszczy, to chyba nie nagranie...
-
Serdecznie Ci współczuję, ja mam zaledwie kilka zapachów które na mnie fatalnie działają, więc życie nie takie trudne (zważywzszy że się ma 17 psów....)
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Wiadomo już co z ciocią? -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
EJ, grillujecie beze mnie? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Było wiadomo że to łobuzica będzie!!!! Jak sie przy Monie, Glutku i Perzu wychowywała, a to bulwki przewracałki, miętolą się ciągle, ciamkają i biegaja jak szaleni. Tylko moja Helenka jest grzeczna. MAUPA, CICHAJ!!!! Helenka grzeczna i tego się trzymamy.