-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Dzisiaj ciągle mi się przypomina ten wtorkowy wieczór kiedy go reanimowałam. Pamiętam że krzyczałam strasznie "synku oddychaj" i on dzielnie zaczął oddychać. Potem spał koło mojej głowy. W życiu bym nie pomyślała że to była ostatnia noc... Zostało mi po nim czerwone ubranko które mu kupiłam na Allegro. NIe oddam go nikomu, niech sobie jest.
-
NIe wiem czy w ten weekend czy jednak w przyszły. Zadzwonię jutro.
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Neris replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, a do Wiosny? Ona niedrogo bierze, może Benny od Emilki też go do siebie przytuli w boksie, tak jak Rudzika? Ja już nawet nie mam wolnego boksu, w domu pełno, nawet jakbym bardzo bardzo się postarała nie mogę w żaden sposób... -
Wrocław. Starość nie radość.... Uśmiech losu - EDI ma dom !
Neris replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Na pewno nie Gumiś!!! Na pewno nie! Gumisie są bardziej takie krągłe i pyzate!!! Wiem bo jestem Bunią. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Neris replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurczę a skąd Krysia mnie tu znalazła? Ja w tajemnicy nad nią pracowałam... To teraz już nie wiem co. -
Wrocław. Starość nie radość.... Uśmiech losu - EDI ma dom !
Neris replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Przy tym psiaku majstrował jakiś jamnik! To ja sobie go zapisuję... -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
Neris replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze raz od nowa wklejam mój cały post! mogę zasponsorować taki woreczek karmy: [url=http://www.twojekarmy.pl/?akc=pt&id=3079]Karmy dla ps -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
Neris replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę zasponsorować taki woreczek karmy: [url=http://www.twojekarmy.pl/?akc=pt&id=3079]Karmy dla ps -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
Neris replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej, na tym zdjęciu na smyczce wyglada biednie... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Moja najstarsza jamniczka ma teraz zmianę czasu na zimowo-wkurzający. Wstaje o 3, drapie w drzwi, szczeka. Wychodzi, siknie i wraca. Nie wiem czy jej nie zamorduję niebawem :evil_lol: -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
Neris replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale zobaczymy, co nie Koperku? -
Buba-Patrysia grzeje tyłek we własnym domu u JustynyM!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Z uszkiem juz całkiem ok? Przy tej budowie ucha często się jakieś stany zapalne przyplątują, u mnie nie wiem dlaczego ale tylko 1 z jamników ma problemy i co chwilę mu coż nawraca, reszta jest ok. -
To merdanie zapamiętam najbardziej i właśnie to wspomnienie wyrywa mi serce. Patrzył na mnie i szczekał zachrypniętym głosem. Mógł żyć, tak czuję. Wiem, że byłoby lepiej pochowac go tutaj. Wtedy po prostu przemawiał przeze mnie strach, egoizm? Nie wiem. Myśl, że taka zaryczana mam jeszcze kopać grób była nie do zniesienia. Mam maila od pana doktora, chciałam żeby mi wypisał "akt zgonu" ale dał maila: "Witam. W dniu 19.11.2008 p. Agnieszka Korzeniewska doprowadziła do lecznicy psa o imieni Nemo w wieku ok. 12l. Z wywiadu wynikało,iż piesek miał problemy z oddychniem i przjmowaniem pokarmu. Z wtorku na środe dusił się pokarmem. W badaniu klinicznym:temp. 37,7 przyśpieszony oddech, szmer wewnątrzsercowy, piesek smutny i apatyczny. powiększone ww.chłonne podżuchwowe szczególnie lewy. Badzo tkliwaokolica gordła i krtani. Piesek niepozwolił na badnie nosogardzieli.Postanowiłem przeprowadzić premedykację. atropina i relanium.Po podaniu relaniu piesek wpadł w bezdech.Próba reanimacji nie powiodła się. W badaniu post mortem stwierdziłem duży ropień ok. korzenia języka ,który bardzo utrudniał przełykanie karmy i oddychanie. pozdrawiam. Lek.wet Dariusz Traczyk " Jeśli będą jakieś wątpliwości wezmę to na piśmie. Pamiętam, że mówił mi o jakimś paralizu lewostronnym, a tu tego nie pisze. Może wynikał z tego ropnego stanu zapalnego?
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nie, no spoko, 4,20 to super godzina do zabaw na świezym powietrzu. Nelka potem w pierzyny z powrotem, a matka biedna do roboty... -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Neris replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No trza. Dzisiaj jak na złość nie przyszły. Może za duży ruch wokól domu? -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Neris replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To rude to jest kremowe w ogóle i ja to upoluję jak nic! A to bure to szylkretka. Ma gdzieniegdzie złote placki. Wg mnie są to koty które wyprowadzając się zostawili ludzie mieszkający u samej góry. I one całkiem dzikie nie są tylko chyba mocno wystraszone. No ale żeby podleźć pod furtkę domu gdzie jest tyle psów to musiały już być mocno głodne... -
Zawsze chowałam na łące, tu obok domu. Wiem, że nie wolno, ale tutaj nikt się nigdy nie pobuduje ani nic takiego. Koty leżą wśród drzewek trochę dalej. Ale kiedy zadzwonili z lecznicy byłam w autobusie. Miałam go o 15 odebrać. Była 14,17 Zapytali czy przyjadę czy może mają go oddać do spalenia. Przepraszam wszystkich ale ja nie dałam rady pojechać. Nawet nie wiem jak do domu dotarłam I nie mam go tutaj... Dzisiaj jak karmiłam psy słyszałam jak szczeka I ciągle kładąc się do łózka myślę że coś jest nie tak Że któryś pies musiał zostać na podwórku Zapalam światło i przeliczam. Wszyscy są A jednak trudno się tego poczucia pozbyć.