-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
[URL="http://www.glitterfy.com/"][IMG]http://img30.glitterfy.com/366/glitterfy120951865D36.gif[/IMG][/URL] Bawcie się dobrze! Niech ten stary rok odchodząc zabierze wszystkie złe wspomnienia i zostawi nas czystymi, przygotowanymi tylko na najlepsze :lol:
-
Mówcie mi Żaba :evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/44/4c23ced1f4f3fb09.jpg[/IMG] Ale węszyć też umim [IMG]http://images27.fotosik.pl/308/3e678eda7da9a5cfmed.jpg[/IMG]
-
Denar po 2 latach w DT...trzymajcie kciuki za znalezienie DS. ma dom
Neris replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
A ciotka Justysia się w kuchni dzisiaj zabarykadowała :cool3: -
No ja se poszaleję jak norka, mam taki kaszel że się duszę.
-
chciałabym być PRAWDZIWYM LABRADOREM - Esia ZOSTAŁA ADOPTOWANA;))
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Pan pewnie się pozastanawiał i nic... -
To podrostek, ma z 7-8 miesięcy, głupkowaty jeszcze i pajacowaty.
-
Ładuję baterie od aparatu i mam nadzieję, że uda się go ładnie obfocić :)
-
Ja prania szczerze nienawidzę, ale pralka umarła i muszę ręcznie się zabawiać, najgorzej idzie z psimi kocykami. Ciasta Ci mogę piec jakie tylko chcesz :)
-
Sunia czekała na nowy dom zyskała rów!!! PILNIE osoba zmotoryzowana wawa!
Neris replied to tifet's topic in Już w nowym domu
Sekcja się na pewno przyda. Czytam molosy ale nie mam tam konta Jeśli sekcja ma służyćewentualnej sprawie karnej itp - MUSI być zlecona przez policję lub prokuraturę. Prywatna sekcja będzie nieważna. Poza tym jeśli ona jest zamarznięta narządy będą pękać, no ale kości już nie, da radę chyba znaleźć przyczynę śmierci... -
Może to zabrzmi cynicznie, ale na tę krwawą historię można dziadka wyadoptować, ludzie litują się słysząc wstrząsającą historię... Isadorko jakbyś go wyallegrowała to ja pokryję koszt.
-
NIe ma żadnych zakochiwań na stałe, u nas tylko przelotne romanse akceptujemy. A czegoś Ty Teapotku zmiksowana? :evil_lol:
-
Przywiozła go jedna pani z TOZu. Mały jest dość zdecydowany- miał mieszkać w boksie, ale podobno boksy i kojce rozwala bez problemu więc wylądował w domu, poza tym włos toto ma totalnie bez podszerstka.
-
Jestem śmieszny i pocieszny. Mam tylko 7 miesięcy i kocham zabawę, szaleństwa, bieganie, potem padam, śpię troszkę i od nowa! Mam też narzeczoną - Maliznę. To taka sama wariatka jak ja :lol: Wołają na mnie Demo, ale ja jestem Bond, Ninja Bond!!! Fruuuuuuuuuuuuwaaaaaaaaaaam! [IMG]http://images32.fotosik.pl/412/c6e377cd193098e1med.jpg[/IMG] A czasami jestem trochę osiołkiem ;) [IMG]http://images32.fotosik.pl/412/e824cc0d47ec6653med.jpg[/IMG]
-
Widzisz Luko? NIe zadymiaj tu bo nie wypada! Ciasto mamy :cool3: pyyyyyyyyycha, krajankę orzechowo-czekoladowo-karmelową, została ze Świąt, pralka nie działa a ręcznie poprało się co się dało, jakieś jeszcze zadania dla mnie masz? :evil_lol:
-
Denar po 2 latach w DT...trzymajcie kciuki za znalezienie DS. ma dom
Neris replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
Oj, zapomniałam o Denarku na parę dni... -
AAAA, tu Was mam!!!! Ja też poproszę zdjęcia na [email][email protected][/email] :lol: Ależ było super, nie wiem kiedy te 6 godzin przeleciało jak chwilka... W kwietniu u mnie dziołchy!
-
Moim nic nie podskakuje, biegną normalnie i szaleńczo.