Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Nie wiedziałam, że Fruzia miała też historię na dogomanii... W kochającym sercu Ines znalazło się miejsce dla kici, której nikt u nas nie dawał szans, dziękuję CI Ines za Sprinterkę...
  2. Może ktoś odwazny napisze do Talcott :diabloti:
  3. No wis co... :mad: A widział kto kiedy, żeby on SIEDZIAŁ? :diabloti:
  4. Fascynacja świnkami osiągnęła apogeum. Klatka stoi na szafce i Pusiak odbija się z ziemi, wskakuje na szafkę i kontempluje. Musiałam dzisiaj przesunąć klatkę tak, żeby Pusia nie dawała rady obok niej wskakiwać. Niby klatka zamknięta i dodatkowo zabezpieczona, ale "nie dowierzaj nigdy psu".
  5. Jednym uchem, bo tylko jedno mu stoi. Drugie wisi... Dzisiaj Bandi porwał kostkę mięcha (8kg) i wlókł ją sobie po piachu aż się całkiem utytłała. Ale zabrać mu można WSZYSTKO, nawet nie drgnie mu powieka! A jak się dobrze złoży to wyglada na małego :evil_lol:, inna sprawa że ma wybitny udział w przemodelowaniu skalniaka, został sam korzeń i jedna roślinka.:mad: [IMG]http://images36.fotosik.pl/91/565661503348c90a.jpg[/IMG]
  6. 30.03.2009 [*] Stary pies, przywiązany do drzewa w pobliżu torów. W piątek znalazł go patrol Straży Pożarnej, panowie zabrali go do garażu, dali jeść, pić, wezwali weterynarza. Pies był wycieńczony, w niedzielę doszło do paraliżu tylnych nóg. Dokładniejsze badanie wykazało ostatnią fazę rozległej choroby nowotworowej. Dzisiaj rano zrobiono to, co można jeszcze było zrobić. Tchórz, który po całym życiu które mu ten pies oddał, zostawił go na śmierć w lesie nie dając na koniec godnej śmierci - nie zasługuje to żeby o nim wspominać.
  7. Zulcia przeszukuje sierść Bandiego. Fiprex fiprexem, kleszcza trzeba szukać! [IMG]http://images36.fotosik.pl/90/aed191e2400d011c.jpg[/IMG]
  8. Cholibka, to nie mamy deklaracji stałych?
  9. No to czekamy Bondzik jest super gościem i będą z niego zadowoleni!
  10. Jest wątek o bullowatych. ale buzię to on ma taką jakby bokser przy nim majstrował?
  11. Dzisiaj zgrywałam 17 zdjęć 40 minut, potem komp znowu przestał widzieć aparat. Spróbuję coś jutro wykombinować.
  12. Chicco (od niedawna Kazio) korzystając z pięknej słonecznej niedzieli zaprasza wszystkich na spacer.
  13. Wcale, ale to wcale nie wygląda na łobuza.;)
  14. Pusiak w bardzo dobrym humorze, wtarabanił dzisiaj kotu :mad:
  15. No to dzisiaj dzień trzymania kciuków...
  16. Sam sobie obgryzł łobuz niedobry?? A to nicpoń...
  17. Fałszywy alarm, fałszywa radość. Lucy w boksie...
  18. Coś knujecie drogie panie, ale telefonu nie odbieracie! :mad:
  19. Gdzie Ty Ronju tę siłę magazynujesz?:cool3:
  20. Lucy mieszka już z nową rodziną w swoim własnym domku.:multi:
  21. Słabo... ja więcej nie wydolę, nie ma bata :oops:
  22. Żebyś się nie przewróciła, to nie jest maleństwo :evil_lol:
×
×
  • Create New...