Nawiewa na podwórko, więc daleko nie ma :evil_lol:
Kojec absolutnie wykluczony.
To pies do życia na swobodzie, może stajnia, gospodarstwo?
On zachowuje czystość w domu, nie niszczy, nie gryzie rzeczy.
A oknem to nie ten :diabloti:, ale tamta "rozpracowana", zostaje w pomieszczeniu z wymienionymi na plastikowe oknami.