-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
Neris replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzieś na wątku był nr konta, ale chyba Krysiam skasowała... -
Nie mam żadnych wiadomości :(
-
Biedny Bond...
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Neris replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to jednak taniej niż 20zł dziennie, a chociaż przez najgorszą zimę miałaby ciepło. Jeśli jest mała i ładna to znajdzie dom, tak sądzę. -
Pewno, że grzeSZna...
-
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
Neris replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to Emi na te swoje 8 lat nie wygląda :loveu: -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Neris replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, jeśli sunia nie jest agresywna w stosunku do innych psów to przechowa ją moja znajoma hodowczyni jamników. Mieszka w Warszawie Ale to DT płatny, 300zł miesięcznie. -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Neris replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
2 psy na łancuchu :shake: też bym się zbulwersowała. -
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
Neris replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krysia jest na wsi bez netu, dzisiaj powinna być w Warszawie więc pewnie wejdzie na wątek. Ostatnio była na dogo 26 grudnia. Rozmawiałam z nią i mówiła, że wybiera się w odwiedziny do Burci, ale teraz zachorowała własna sunia Krysi - Emi, i Krysia jeździła z nią na badania. -
Chciałam bardzo podziękować dwóm Mikołajom, jednemu który przysłał mi piękną paczkę z różnymi fajowymi rzeczami, a drugiemu który cicho siedzi, sam ma psów bez liku a przysłał mi na konto piękny prezent :)
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie. Generalnie ja tam nie byłam bo też się obawiam po pierwsze o własną reakcję, a po drugie o to że wyjdę stamtąd z 10 psami... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Talcott, jak dojrzejesz przekażę Ci nr telefonu do pani Ani, która jako jedyna ma jakiś wpływ na tę hodowczynię i kontaktuje się z nią telefonicznie. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie mam możliwości się co 5 minut dowiadywać co u chłopaków bo mieszkam ok.100km od tego miejsca. Obydwaj są do adopcji i trzeba ich szybko rozdzielić zanim się poważnie poranią -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Neris replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ale własnie chodzi o domowy DT, hotelików z kojcami jest całe mnóstwo... -
Ech, mi własnie chodziło o to, żeby na Święta nie zostać bez tv bo to smutno jakoś... ale i tak się nie udało. W każdym razie mam malutki telewizorek i mam nadzieję, że trochę podziała. Moja mała bratanica Tosia wymiata:loveu: 23 grudnia pojechałam do nich szykować Wigilię, i oczywiście Tosia telefonicznie poprosiła, żebym przywiozła pieska. Wzięłam Melody, która już kilka miesięcy temu poznała Tosię. Niestety chyba wspomnienia nie były najlepsze bo biedny pies na widok Tosi za każdym razem zanosił się przeraźliwym ujadaniem. Tosia w zachwycie darła się jak opętana i dopiero wałkowanie ciasta ją lekko uspokoiło. W każdym razie na Wigilię zabrałam długowłosą Inkę, która da ze sobą zrobić totalnie wszystko - można ją nosić, miętolić, a ona nic. Pomysły Tosi: - będę ją wozić w wózeczku! - a może ona nie będzie chciała? - będzie bardzo chciała, ciociu! Niestety Inka jest dla trzylatka mało poręczna, więc kolejnego dnia wzięłam 2 szczeniaki jamnicze. I się zaczęło :diabloti: Bo toto się zmieści na rękach, nosić się pozwala, a jeszcze odłożone na podłogę biegnie za swoim oprawcą. I mieści się do wózeczka dla lalek! Daje się układać do snu i w ogóle. Mam nadzieję, że i szczeniakom i Tosi taka socjalizacja się przydała.
-
A mi się popsuł telewizor wredny :( i ma tylko głos Mój brat mi kupił nowy, najtańszy jaki był w sklepie. Ale najtańszy działał tylko jeden wieczór. No to wymienił w sklepie, przywiózł mi wczoraj wieczorem i teraz się zastanawiam ile podziała :)
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Neris replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
20zł za dobę to ogromna kwota, cięzko będzie to zebrać. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niestety nic nie wiem o ich charakterach. Zresztą one nie opuszczają kojca, po "uwolnieniu" może się okazać, że pozbawione tego koszmarnego stresu wcale się nie będą aż tak gryźć... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to są to bracia, mają po 6 lat. Mogą zostać dowiezione do Warszawy -
Kurczę, niedobrze, trzeba będzie może pomysleć o jakimś bazarku na leczenie Oliego...
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Odda. Nie wiem jakimi przesłankami się w tej chwili kieruje, ale odda. Już sporo psów od niej poszło do nowych domów, tylko z Donną są kłopoty. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']o jassssny gwint ale piekne, a pręgus wymiata. Nerisku ale z sierscią cos chyba nie tak chłopcy mają, jakies przerzedzenia czy mi sie wydaje?[/QUOTE] Mają przełysienia, ale może to być z powodu brudu w jakim żyją, nie wiem, trzeba by wziąć zeskrobinę może... Nie są w tak złym stanie jak Donna, zrobiły championaty więc jakoś musiały na smyczy funkcjonować. Więcej nie wiem. W tej chwilli się absolutnie nie tolerują, znowu się pogryzły parę dni temu. Niestety mieszkają w niewielkim kojcu którego nigdy nie opuszczają. To chyba skłoniło panią do decyzji o ich oddaniu za darmo, ale z podpisaniem umowy adopcyjnej i zobowiązaniem kastracji. Oczywiście rodowody raczej nie zostaną wydane z psami... -
Fotosik mi każe wysyłać smsy żeby można było wgrać zdjęcia [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3183/kajkt.jpg[/IMG]
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Pręgusek: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6205/235i.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7415/236x.jpg[/IMG] Rudasek: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5286/237l.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/972/238e.jpg[/IMG] -
[quote name='Saphira']:diabloti:No to mnie pozostało złożyć tylko życzenia noworoczne:diabloti: Pochodzę za karę z banerkiem Ari:diabloti:[/QUOTE] Zaraz tam "za karę":diabloti: Ochoczo z nim polataj!