Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. czekamy na jutrzejsza relacje z wzyty u kamyczka :)
  2. Neris jak dobrze ze Norka sie odnalazła :multi:
  3. [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5537/imga6976kb5.jpg[/IMG] [B]Wrażliwa Lisiunia..................[/B] [B]do schroniska trafiła jak byłą psim dzieckiem , mialą około 7 miesiecy[/B] [B]teraz ma juz prawie dwa lata............:placz: :placz: [/B] [B]dzieiejsze szczepienie było dla malenkiej Lisi extremalnym przezyciem :shake: [/B] [B]bardzo się bała ale byłą bardzo grzeczna i nie zapiszczała nawet[/B]
  4. [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5325/imga6898fi5.jpg[/IMG] [B]Karnka do Dziny nastawiona jest pozytywnie a Sarna raczej olewczo ;) [/B] [B]Dżinka najdzielniej ze wszystkich uciechowiaków zniosła dzisiejsze szczepienie i psikanie Frontlinem ktore niedobra ciotka justyna "zafundowala" im na Dzien Dziecka :evil_lol: [/B]
  5. Jaszko dzis zaszczepiony i odpchlony ( profilaktyka raczej przeciwkleszczowa ) naburczał na weta ;)
  6. [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9105/imga6985vt8.jpg[/IMG] [B]Ryjek kochany :loveu: [/B] [B]Dianka szczepienie zniosła dzielnie ale wymiękła przy psikaniu Frontlinem [/B] [B]nie cierpi tego [/B]
  7. solito czy Ty w ogole sypiasz ??:crazyeye: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8032/imga7038yo8.jpg[/IMG] to zdjecie jest rozbrajajace zobaczcie jaki szczesliwy :multi: Rybak dzis jako jedyny płakal przy szczepieniu , ot mężczyźni :evil_lol:
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/388/ce12b49c8b0b6e44.jpg[/IMG][/URL] Przypomnij się Uśmieszko :loveu:
  9. mnie bardziej terierowaty pysio sie wydaje :evil_lol:
  10. Forest jest bardziej owczarkowaty czy bardziej....... jaki?? moze na fora rasowe go wcisniemy rowniez?? chyba nas z nim nie pogonia :evil_lol:
  11. uxmal moze nasze wszystkich wspolne starania pomogą znaleźć Forescikowi domek :loveu:
  12. jak to dobrze ze te psiaki maja Was :loveu:
  13. yewcia dzieki :)) Karusia slicznoto sio po domek
  14. Neris nie trać nadziei ile jej nie ma?? w jakich okolicznosciach zaginela??
  15. mnie sie przywidziało ze wrooblowa wraca 5 czerwca ale biorac pod uwage moją slepotę i roztrzepanie moge sie mylic :evil_lol:
  16. Synku przypomnij swoją usmiechnietą mordeczkę
  17. lenana zawitała znow na watek Jasia :) a tu wiersz ktory powstał własnie o Jaszku ( pozyczyłąm go też Forestowi ;) ) [B][COLOR=#0000ff]Miałem kiedyś swego Pana i kochałem Go nad życie [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Miałem kiedyś swego pana [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to w serduszku tkwi mym skrycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Potem nadszedł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]dzień ten straszny[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan zostawił mnie przy płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Podsłyszałem wtedy właśnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mówił komuś "Po kłopocie"[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]i odjechal[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja zostalem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]upał ani kropli wody[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja z tęsknoty za mym Panem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]rozpaczałem skowyczałem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ale byłem uwiązany[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic moje skoczne łapy[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic cała szarpanina [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]aby pobiec i dogonić[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic rozpaczliwe wycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]A więc jak to?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan odjechał[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]a ja sam tu[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]przy tym płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czyżbym zrobił coś strasznego?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czy też Pan[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mnie przestał kochać ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Tak trafiłem do schroniska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]choć pod nosem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]pełna miska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to ja oddałbym [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to wszystko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Aby Pan był przy mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]blisko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]11.08.2006 [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]justynavege[/COLOR][/B][URL="http://forescik.freehostia.com//index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=26&page=inline&id=14&catid=1&limitstart=9"][/URL]
  18. Witaj Foresciku kochany :) uxmal a to konkurs na ilosc czy inne kryteria tez ? :evil_lol: [URL="http://forescik.freehostia.com//index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=26&page=inline&id=14&catid=1&limitstart=9"][IMG]http://forescik.freehostia.com//images/stories/forest/thumb/0000-1-1.jpg.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=blue]"Kiedyś miałem swego Pana i kochałem go nad życie ........."[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Miałem kiedyś swego Pana [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]i kochałem Go nad życie [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Miałem kiedyś swego pana [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to w serduszku tkwi mym skrycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Potem nadszedł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]dzień ten straszny[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan zostawił mnie przy płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Podsłyszałem wtedy właśnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mówił komuś "Po kłopocie"[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]i odjechal[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja zostalem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]upał ani kropli wody[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja z tęsknoty za mym Panem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]rozpaczałem skowyczałem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ale byłem uwiązany[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic moje skoczne łapy[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic cała szarpanina [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]aby pobiec i dogonić[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic rozpaczliwe wycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]A więc jak to?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan odjechał[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]a ja sam tu[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]przy tym płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czyżbym zrobił coś strasznego?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czy też Pan[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mnie przestał kochać ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Tak trafiłem do schroniska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]choć pod nosem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]pełna miska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to ja oddałbym [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to wszystko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Aby Pan był przy mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]blisko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]11.08.2006 [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]justynavege[/COLOR][/B]
  19. Galeria adopcyjna [URL]http://www.esza.cp.win.pl/galeria_afn/index.php[/URL]:multi:
  20. Czy sunia jest gdzieś ogłaszana jako psiak do adopcji??
  21. juz niedlugo sobota i odwiedziny u kamysia :) Aga pewnie juz kiełbachę upycha w lodówce ;)
×
×
  • Create New...