kinga te fotki to miód na moje serce
rety warto było by Forest poczekal :multi:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/923/forest1tj3.jpg[/IMG][/URL]
[B]Popilnuję Panu butów :evil_lol: [/B]
Rybak dziękuje za allegro :multi:
dzis po dwa spacerki ze mną i z rotek_ :loveu:
no i rotkowa wyczesała psiaki
ba i kości były tez
Rybakowi musiałam "nagadać " by nie podkradał Lisi i Dianie :evil_lol:
[quote name='Neris']BARDZO BLISKO!!!!!!!!!!!!!
Okazało się że domek nadbiega, pędzi, leci!!!! Jeszcze parę dni, parę dni tylko...[/quote]
nie mialam wczoraj kompa wchodze dzis a tu takie cudowne wiesci :multi: :loveu:
Radku tez nie wiem................. :crazyeye:
a wielbiciele Dianki co radzicie ??
[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8841/imga5536fo1.jpg[/IMG]
dzis wet obciał Diance pazurki ( te dwa na tylnych ąpkach ponadplanowe )
[quote name='dziuba']i na dokładkę :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img140.imageshack.us/img140/1337/narnia022pi1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1337/narnia022pi1.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote]
nie można się nie zakochać ...........
rotek jeszcze kilka dni i Lisia bedzie się chowała za Ciebie :loveu:
znam Lisisko wiec moge stwierdzić ze było bardzo dobrze
zwykle uciaka w kąt i robi wrazenie ze jej nie ma
[quote name='uxmal']Coś smutnego mi przyszło do glowy.
Czy te wszystkie pieski z poligonu mogly miec domki?
Czy połączyly sie zeby jakos przezyc?
Bo tak jak czytam i czytam to nie widze w Rybaczku dzikosci[/quote]
z poligonu Karina z sarna
a Rybak Dianka i Lisia ( Dingo tez jego wątek przypomne zaraz na Uciechowskim watku ) z lasu
nie miały domu ...............
byly dzikie ale są juz bardzo udomowione i kochane
rotek_ dziś sie przekonałą jak kochany jest Rybak
ząbek oglądał wet , póki nic sie nie zmienia kazał nie ruszać