[quote name='Arwilla']Wiem,że to "tablica ogłoszeń", ale nie mogłam się powstrzymac...
Mam pytanie, jak pomaganie szpicom w potrzebie ma się do produkowania następnych schroniskowych rezydentów?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f971/mleko-w-proszku-dla-szczeniat-137481/#post12278506[/URL]
Pytanie zapewnie czysto retoryczne, bo nie sądzę,że doczekam się odpowiedzi...:shake:[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: