[quote name='Asiaczek']Termin jest do 7.3.2009 r., a liczy się data stempla pocztowego. Leć jutro na pocztę i nadaj. jak chcesz to nawet możesz nadac priorytetem:lol: I będzie OK.
Pzdr.[/quote]
kurcze, nie pomyslalam :roll:
dzieki! :multi:
[B]Paju ['] ['] ['] [/B]
biegaj za Teczowym Mostem
biegaj razem z innymi mamutami w wiecznym zaprzegu
ukochaj od nas Sabunie
i pamietaj o Marioli, która tak Cie ukochala....
24.02.2009 r. w miejscowości Gilowice k. Żywca (woj. śląskie) znaleziono psa rasy syberian husky. (W załączniku zdjęcia)
Rasa - Syberian husky
Maść - wilcza
Prawe oko - niebieskie
Lewe oko - brązowe
Wiek - około 1 rok
Chciałabym bardzo prosić o pomoc w odnalezieniu jego prawdziwego właściciela.
Mam w domu sukę syberiana i jak narazie oba psy się akceptuja i razem bawią.
Serdecznie pozdrawiam i prosze o pomoc.
Patrycja Kastelik
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dsc_72021_163.jpg[/IMG]
[IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dsc_71721_190.jpg[/IMG]
w glowie mi sie to nie miesci :shake:
decyzja o rozstaniu jest bardzo trudna i delikatna
nikt nie moze tego od Ciebie wymagac ani Cie zmuszac
kochasz Paja i chcesz dla niego jak najlepiej
mamy swoja umowe
z wlascicielami podpisujemy zrzeczenie i umowa jest na mnie
tu sa oba dokumenty:
[url=http://adopcjemalamutow.pl/doku.php?id=pl:dokumenty]Adopcje Malamutów [pl:dokumenty][/url]
No dobra cioteczki, teraz to ja potrzebuje waszej pomocy bo z Wroclawia tego nie skoordynuje :cool1:
Panstwo nadal zainteresowani. Mogliby podjechac w przyszly weekend poznac ze soba psiaki i jak wszystko pojdzie dobrze to zabrac mlodego.
Daloby sie to zalatwic?
domek daje rade :) w prawdzie domek jest typowo "jednopsi" ro znaczy niewiele wie z czym sie je "stado" ale domek zostal w tej materii uswiadomiony :diabloti:
zadzwonie do domku jutro i zapytam co oni na to wszystko
aha i jeszcze pytanko, czy Borucek lubi wycieczki na wlasna lape? bo z jednej strony ogrodzenie jest "do sforsowania" ale dla psa, ktory juz to kiedys robil ;)