-
Posts
2704 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wapiszon
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
wapiszon replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jaka pomoc jest potrzebna? -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
wapiszon replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Ja poproszę o nr konta na Pw -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
wapiszon replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mogę przeczytac pierwszych stron. Proszę o skróconą historie Kąska i numer konta -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
wapiszon replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ?????????? -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
wapiszon replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki,żeby Jaga się zaaklimatyzowała. Bądź grzeczna Księżniczko :) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
wapiszon replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Boże, jakie biedactwo:( A sunia o której piszecie to tez Onka? Gdzie jest jej wątek? -
Dziecko drogie, uważaj co piszesz.To zakrawa już na groźby. A tak w ogóle styl Waszych wypowiedzi jest taki podobny,że nasuwa się pytanie czy np. Mega Psiara i PANDUSIA DŻUDI to nie ta sama osoba?
- 1294 replies
-
Fiodor2008 - chyba jako jedyny z tego grona ,, pomagaczy'' zachowałeś się jak dorosły facet:) Ja na 5 stronie zaczęłam już wątpić w prawdziwość tego wątku. I chyba jest tak jak w piosence '' ktoś nas bardzo chce zrobić w CH....'' I chyba co niektórych zrobił:(
- 1294 replies
-
Wyrazy współczucia. Serce zawsze boli, gdy odchodzi Przyjaciel :(
- 1294 replies
-
No to teraz czekamy na wieści z DT
-
No to teraz czekamy na wieści z DT
-
Dejla nie żyje:( :( :( Może więcej spokoju i kultury szanowne szumik, Zuzanna Kredka, mircia 135 i im podobni. uszanujcie to o czym piszecie strate i żal Pani Dejli :(
- 1294 replies
-
Hurrrrrrrrra. Super Cioteczki!!!! I ich TZ :)
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
wapiszon replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U nas nie miodzio :( Pi...dzi jak w Kieleckiem :( -
AKTUALNE - Bezdomny wilczur - śpi na mrozie. Boi się ludzi.
wapiszon replied to PomocWilczurowi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - NIE KŁÓCIĆ SIĘ !!!!!! Przecież obie chcecie pomóc psiakowi. W jedności siła :) -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
wapiszon replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki i czekamy na relację. Trzymaj się staruszko :) -
Zgadzam się . DEJLA NA SZCZĘŚCIE JESZCZE ŻYJE I MOŻE UDA SIĘ JEJ POMÓC
- 1294 replies
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wapiszon replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zapisuje wątek -
Potrącona ON -ka , MA DOM pozostał dług 900zł !
wapiszon replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W marcu mogę coś wpłacić.