Dzień dobry
zapraszamy na bazarek dla słodziaków
zapraszamy do licytowania $
prace Isiaczka przecudne - czekoladowniki na żywo wyglądają obłędnie w sam raz na prezent lub podziękowanie:)
alex
Będziemy cierpliwie czekać.
Choć teraz nie możemy razem z Isiakiem buszować po grzędach, bo pracujemy zdalnie każdy w swoim domu;(
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę wszystkim co to czytają;)
Dobry wieczór niedawno wróciłam do domku i wreszcie mogłam na spokojne zobaczyć to cudo na żywo i szczękę zbierałam z ziemi:) przepiękne tipi:) moim dwom skarbom tak się spodobało że zapowiedziały że nie oddają go na prezent dla chrześniaka.
jeszcze raz bardzo dziękuję Iwonie oraz Michałowi za dostarczenie cudeńka :) przelew na SBM zrobiony:)
pozdrawiam i miłego wieczorku
alex
Witam,
ja w sprawie tipi - Isiak pisał w moim imieniu.
jestem zainteresowana zakupem tipi. chciałam zapytać o szczegóły:
na jakie konto dokonać wpłaty ile i kiedy oraz czy jest możliwy kolor podobny do tego na zdjęciu;
alex260503