Jump to content
Dogomania

alex260503

Members
  • Posts

    879
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alex260503

  1. Dzień dobry poproszę w opcji KT 17, 38, 40, 50, 52, 58 alex
  2. Dzień dobry:) miłego dnia:))
  3. Dzień dobry poproszę 2x250 g ciasteczek dla mojej Mijusi:) i 100 g dla szefa alex
  4. Dzień dobry potwierdzam odbiór fantów:) pozdrawiam miłego dnia alex
  5. Isiaczku możesz zapisać AlfieLS ja mam jeszcze fioletowy a poczekam na następny bazarek
  6. Dzień dobry poproszę 15 a i 15 b za 8 zł 14 za CW
  7. Dzień dobry zapraszamy na bazarek dla słodziaków zapraszamy do licytowania $ prace Isiaczka przecudne - czekoladowniki na żywo wyglądają obłędnie w sam raz na prezent lub podziękowanie:) alex
  8. Dzień dobry poproszę 23 i 34 za CW
  9. Witam wieczorową porą Poproszę 2 za 15 zł oraz 3 za 17 zł
  10. proszę 5 (3) za 6 zł
  11. Dzień dobry poproszę w opcji CW 3, 5(3), 6(7), 7a, 7b, 8, 12 i 25 za 5 zł
  12. Dzień dobry wchodziłam na link ale miseczki nie znalazłam:( alex
  13. Witam Chętnie kupię miskę spowalniającą jedzenie dla dużego psiaka dla mojej Bernisi Miji
  14. Dopiszą i już z niecierpliwością czekają na bazaroo Lolciowy:)
  15. Będziemy cierpliwie czekać. Choć teraz nie możemy razem z Isiakiem buszować po grzędach, bo pracujemy zdalnie każdy w swoim domu;( Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę wszystkim co to czytają;)
  16. Dzień dobry tzn. że bedzie Lolciowy bazarek?? przesyłki dochodzą bez większych problemów kurier jest na drugi dzień:) pozdrawiam alex
  17. niestety nie mogę licytować:( tipi przekazane radochy było co nie miara:) jak ogarnę to wrzucę filmik:) pozdrawiam alex
  18. Dobry wieczór niedawno wróciłam do domku i wreszcie mogłam na spokojne zobaczyć to cudo na żywo i szczękę zbierałam z ziemi:) przepiękne tipi:) moim dwom skarbom tak się spodobało że zapowiedziały że nie oddają go na prezent dla chrześniaka. jeszcze raz bardzo dziękuję Iwonie oraz Michałowi za dostarczenie cudeńka :) przelew na SBM zrobiony:) pozdrawiam i miłego wieczorku alex
  19. Witam, ja w sprawie tipi - Isiak pisał w moim imieniu. jestem zainteresowana zakupem tipi. chciałam zapytać o szczegóły: na jakie konto dokonać wpłaty ile i kiedy oraz czy jest możliwy kolor podobny do tego na zdjęciu; alex260503
×
×
  • Create New...