Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. za duzo tych bied! nie da się ogarnac wszystkich! ale po kolei, po wolutku - trzeba wierzyć ze znajda domy! Larysa wyglada na taka spokojną, powazną sunię! A może się mylę!?;)
  2. ja wiem ze to wzrusza itd - ale moze by wet go obejrzał? moze to zapalenie spojówek? albo podwinieta rzesa? ciało obce w oku?
  3. No to sobie podniosę, chociaż jak nas mod zauważy z tym hopaniem, to nie wiem! Aga pytam po raz kolejny o budę! Ja wiem, że napisałaś, ze mam pieniadze trzymac i trzymam - ale co psom z tego trzymania!? Bo kurczę, za tydzień wstanę wcześniej się tam zjawię w tym Waszym mieście z jeziorkiem pośrodku miasta! No toć to nie na końcu świata jest!
  4. wiesz, gdyby to zaplecze bylo wieksze - albo wózki mniejsze ;) w niedziele chyba do 16. mam nadzieje ze u Aksy wszystko ok!?
  5. Nie chcę przynudzać - ale czy odebrałas wózki!? Ulv - bardzo Cię proszę - odbierz - one są duze i zajmują im pół zaplecza. W niedzielę księgarnia też czynna - jakbyś chciała jutro odebrać. Bo jak się zeźlą, to nie będzie żadnych transportów z W-wy do Uciechowa, a szkoda by było.
  6. neverend - nie dobijaj mnie! I tak się czuję podle!
  7. Green - noooo, litości !!!
  8. a czy ta z prawej to Julka czy ja tylko teraz ją wszedzie widzę?
  9. No wiem ze nic, wiem. Ale kiedyś na moim wątku szalikowym zapytałam o dt i znalazł się z nagła! raz jeszcze dziękujemy Dobermanio ! - i tamta sunia dawno po operacji i w domku stałym !!!
  10. na domek tymczasowy szans nie ma żadnych, tak? nawet śladu?
  11. No to sobie podbijamy! moze ktos sie pojawi na naszym pustym watku i podbije... może Aga? A może nasz wredne(kochane) słonko? a moze Matusz? a może ktos zupełnie nowy? zaraz musze wyjsc ale tu wrócę! Aga ! - czy wet coś mówił?
  12. wystawiłam ja ponownie na allegro: [U][URL]http://www.allegro.pl/add_item.php?add_ok=1&PA=&this_item_id=165607495[/URL][/U] tak mi smutno. Może powinnam pogadać z moją mamą? Tylko Radom i Ostróda tak daleko ...
  13. mamy do wieczora czekać? eeee ....wyślij do Agi! albo do mnie [email protected]
  14. nie było mnie tu strasznie dawno, Jadzia świnka chora, trochę problemów miałam...Co z Julką? Idę na jej watek jak tam juz mi Aga odpisałaś to przeczytam! A co z budą za pieniądze, które mam? Śnieg leży, zimno, a one czekają bezproduktywnie całkiem. Ja moge przelewać gdzie chcecie nawet teraz - to w poniedziałek by były!
  15. Ciotko! Czy widział ją wet? Co to znaczy "dość dotkliwie"? W co? Do krwi bardzo?Napisz coś wiecej, proszę!Może jakieś pieniadze potrzebne?
  16. czy to Migotka z Ostródy? Jest piękna! A Groszek ... uch - cudo!
  17. aaa ja myslalam ze aparatu nie masz czy cóś i juz kombonowalam ze jak gdzies w miare blisko mnie mieszkasz to podjechałabym z aparatem ale widze ze ze wstawieniem trudności są ... noooo daj fotki prosimy... na maila daj...
  18. Auroo! A czy Ty w warszwie mieszkasz?
  19. ok, jesli tak wolisz - pójdzie przez afn ps. czyli mamy juz 40 zl z tych 250
  20. Ciotki - czy to badanie tylko w elwecie robią? bo ja nie mam dobrego zdania o tej klinice, czy Wy dobrze ja znacie? mnie tam strasznie duzo za kazda wizyte Jadzi kasowali, a Jadzce wogóle sie nie poprawiało. A na Powstańców Slaskich nie robią? Mam podać jednej ciotce gdzie ma wplacic 40,00 za bazarek - mam afn podac? A moze bezpośrednio na Twoje konto - romenko? A moze jedzonko kupić i przywieżć? Romenko - w jakiej dzielnicy Ty mieszkasz?
  21. ulv! halo ulv! wozki i leki od andy pojadą najprawdopodobniej jutro . We Wrocku bedą w piątek. tylko odbierz szybko dobrze?
  22. Green - co z karmą? Zamówiona?
  23. nooo to teraz już wszyscy wiedzą jak mam na imię! Dla Ulv będa - dwa wózki psie + leki od czarnej andy. I dla Uciechowa- jakieś żarełko w pudełku, 2 wiaderka z "różnymi różnościami" oraz duża reklamówka z jakimiś poslankami, ciuchami itd. Tylko - nie wiem kiedy pojada, bo samochód u mechanika. Jutro napewno - NIE! Dam znać - kiedy!
×
×
  • Create New...