-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
a hamak - jest? a zdjęcia? jakieś historyjki? strasznie lakoniczne jestescie ...
-
ja czekam tylko na znak i mogę przelewać :)
-
widzę, ze wszyscy boja sie wziac betbeta. no nie bojcie sie! to co ze chora była!? teraz jest zdrowa i czeka na adopcje. chodzi tylko o to zeby beta obserwowac - co i tak kazdy kto ma jakies zwierze powinien robic - czy je? czy pije? czy nie jest osowiala? czy nie kicha, nie kaszle? czy oczy sa w porzadku. czy są bobki w duzej ilosci i o dobrej konsystencji. i to tyle. no i zebyscie mieli weta od gryzoni. wezcie betbeta mowię wam! fajny jest! juz daje mi sie glaskac jak wkladam reke do klatki, juz nie ucieka pod hamak.
-
idżcie, idżcie ;) ja sobie poleżę na kanapie bo pociąg mam dopiero o 13.20. ale dobrze mi się lezy ....
-
a ja mam od dziś - bardzo krótkie - pięciodniowe wakacje!!!! będziemy z Evelin głaskac 7 świnek, chodzic na krótkie, 10-cio kilometrowe spacerki, czytać dobre kryminały i ogólnie - byczy się:) studenci i młodzież ucząca się - wiem ze nie wiecie czym się tak ekscytuje - pogadamy za kilkanaście lat ;)
-
teraz wakacje - to jeszcze trudniej. moze nowy watk zalozyc?
-
a co z tą swinką sliczna o której pisałaś? chyba nie trafiła do schronu, co?
-
moje swinki maja 2 miseczki - moze daj kazdej osobno?
-
hahhaha słuchajcie - jaka ona jest mądra!!!! lubi bujac sie na hamaku - ona go w ruch wprawia skacząc w nim. i przed chwilą jej zmieniałam - to mala klatka - wiec z boku tylko sie otwiera - przeniosłam zatem całą górę z betką na hamaku - i postawiłam na panelach podłogowych - a sama zaczęłam sprzatac kuwetę. Patrzę - a tu bet miota się po hamaku - bo hamak teraz jest na podłodze i w związku z czym - nie buja sie!!! betbet znalł z hamaka i zaczął zaglądać pod spód - no bo - czemu sie nie buja??? przeciez bujał się ???
-
hahaha - mojemu TZ-owi??? A skąd wiesz, że on taki koneser? Wiesz, jak jej nie będzie to nic sie nie dzieje. Świnkę może przetrzymac Kalcia - a my znamy taka Agę co wzięła nam na dt 2 labki i ona jest z Legionowa i dojeżdża do pracy do Wawy - pracuje koło mnie - to w piatek na przykład byśmy jej przekazały Pluskwę :)