Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. No jak rany! Chyba kupię Cebion ( lub Juvit) i zawiozę Elurinowi:cool1:
  2. Trochę mi głupio, zadeklarowałam się i płaciłam jak on jeszcze był w schronie a później zapomniałam, ze należałoby znowu zacząć płacić. To od tego miesiąca będę znowu płacić.
  3. Paja ma taki gapiowaty wyraz pyska :) Trzymamy kciuki za dobry dom!
  4. czy w tym miesiącu nie będzie rozliczenia Pai?
  5. i ja trzymam! hahaha - to już półtora roku chyba Paja jest u Was!
  6. Pozwolę sobie napisać - mama Elurina surowicę odebrała ( dziekujemy :) ) i Evelin ją od niej wzięła. Miała dziś ją zawieźć Pipi,po drodze, ale z uwagi na późną porę zakończenia zebrania świnkowego zdecydowała iż zawiezie ją do Pipi jutro. Oczywiście surowica była w drodze w lodzie a później w lodówce.
  7. Pipi - nie wiem co powiedzieć. Bardzo żal. Co za świat...
  8. Tak Tak ! tam daj! I hurra dla boksera !
  9. Słuchajcie - ja tez nie czuję się kompetentna do podejmowania decyzji. Spytałyście - odpowiedziałam. Mnie jest naprawdę obojętne gdzie te pieniądze pójdą - byle już poszły zamiast leżeć bezproduktywnie. Może być część dla tej chudziny - tylko teraz trzeba kory spytać czy tak może być bo miało być na pół - dla tych suniek co dałam link i dla suni od kory ;)
  10. koro, a może na pół tę kwotę - pół dla tej suni co ja napisałam i pół dla suni od Ciebie? strasznie trudne takie decyzje są ...
  11. Dzień dobry. Tak się cieszę z dobrego zakończenia historii z Gizmo :) Bardzo proszę żeby jakąś część pieniędzy przekazać na te pieski - znalazłam ich wątek gdy mnie kora spytała na kogo przekazać pieniądze, te co zostały: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204744-ONEK-zag%C5%82odzony-na-%C5%9Bmier%C4%87!-Suka-%C5%BCyje-i-wa%C5%BCy-16-kg!-Potrzebujemy-wsparcia[/url] A resztę - tam gdzie pisała kora :)
  12. Erin - nie mam, pytanie dostałam, domku brak. No super z ta Celinką:)
  13. A może umów się z Erin - tak ja się umawiam?
  14. Na pewno wróci ! Evelin - ja Ci już sto razy mówiłam żebyś się jakoś ze mną umówiła na to jeżdżenie z psami - wzięłabym jakiś dzień wolny itd. No co za baba! Ps. Jak Koktuś? Ja robię taki "pokątny bazarek" - teraz wpłynie za niego prawie 70 zł. Chciałabym te pieniądze przekazać na psy Pipi - podacie jakieś konto? A może np. wysłać Evelin i ona niech kupi co Wam trzeba i zawiezie? Nie wiem jak dla Was wygodniej. W każdym razie pozdrawiam i trzymam kciuki za Was :)
  15. [quote name='marta0731'] I od Pucki69 znów z bazarku 104zł :) Pucka tak często wysyła, że jak kiedyś zajrzę na konto i nic od niej nie będzie to się zdziwię ;):D[/QUOTE] A bo ja się boję że zapomnę przelać za jakiś bazar i dlatego najczęściej jak tylko ktoś wpłaci - to od razu lecę i przelewam ;)
  16. no to zagłosowałam na Radomsko, szkoda, tak mało brakowało ;) ale to nic - następnym razem ;) alez ten pies patrzy :(
  17. Murko - nic się nie martw! Jeszcze znajdzie Paja swojego człowieka :)
  18. Evelin spytaj. Ona maile na pewno tez dostała ;)
  19. Ja czytam Murko, czytam. Tylko podchodzę do wszystkiego z dystansem - jak Pajcia będzie w DS - to uwierzę że już pojechała ;)
  20. zastój to mało powiedziane hahaha - wydaje sie że Pajci u Murki tak sie podoba że nie chce żadnego innego domku ;)
  21. To jednak nieaktualne koszty w poście rozliczeniowym widziałam ;) z mojego bazarku będzie ponad 150,00 zł ( miedzy innymi dzięki korze:)) wiec widzę że się przydadzą
  22. Poproszę o nr konta - bo amm parę złotych z bazarku:) Tu nowy bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203667-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dwu-trzyletnich-dzieci-do-13.03-dla-Gizmo?p=16447877#post16447877[/url]
  23. Czy mały ma już jakiś nr konta? Czy z bazarku mojego mam na razie na swoje zbierać? Bo juz KT mi zakupili ;)
  24. może Poker spytajcie? Zrobiłam taki bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202947-Bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowo-psi-dla-Gizma-do-10-marca?p=16377463#post16377463[/url]
  25. weszłam po banerku - a tu proszę jakie dobre wieści. Zrobię na niego bazarek :)
×
×
  • Create New...