[quote name='GoniaP']Oj, żeby nie stało się nieszczęście... Agatka bardzo pilnie potrzebuje opuścić schron. Starajcie się dziewczyny! Zróbcie może jakieś plakaty i zacznijcie rozwieszać....[/quote]
oj, zeby nie bylo za pozno....:shake: sunia smutniasta, faktycznie