[quote name='Zuza35']O w mordę... miałam taki straszny dzień, a tu takie dobre wieści... chyba zemdleję, albo się na śmierć zapłaczę, a w pracy jestem...
Dalej żałuję, że nie ja się nią cieszę, ale... no wiecie :-)[/quote]
jasne, ale ważne, że w końcu znalazła kochajacy domek:) czekamy na fotki!!