[QUOTE]P.S. mam obiecane fotki Malinki razem z Sabą z nowego domu-jak dziewczyna szaleje-przywitanie było udane-bez agresji-obwąchanie-potem wspólna zabawa i potem znowu to samo:evil_lol: ....[/QUOTE]
super!!!! :) ale sie ciesze.... nie no bajka po prostu !!!!:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::cool2::Rose::Dog_run::bigcool::bigcool::klacz::klacz:
[SIZE=5]
dziekujemy Oktawio za wszystko !!![/SIZE]
Pani z fundacji także :)
ah bo wszyscy zapomnieli o mojej Dosience :) galeria umrze smiercia naturalna... ja wyjade do Krk, nikt nie bedzie mojej kochanej robil zdjec... ehh.. ciezko bedzie bez mojego kochanego kudlacza....
ale nowy domek jest super;) wiem bo bylam;) a Tosienki nie moglas zatrzymac, dzieki temu niedlugo kolejna bida pewnie znajdzie u CIebie domek!
badz dzielna!!! czekamy na fotki!!!
dziewczyny, ja trochę zmienię temat....
co z ta ramką?? czy socurek wpłacił? romenka miłaś dać znać!! Bo skończy się tak, że ona wpłaci, a ja nie wyśle, bo za chwile do Krk sie wyprowadze!!
to tajk?? DAJCIE ZNAK NA PW !!
[quote name='GreenEvil']Ligolek smutny, szuka domku. W sobote pojade odwiedzic cudaki :loveu:
pzdr
GreenEvil[/quote]
czekaj, to Malinka nie jest u siebie w domu? od srody Lioglek mial przeciez sam zostac... ? czy chodzi o Calinke i Loglka?
[IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6038/s5001186pu0.jpg[/IMG]
piękny psiak!! cudowny!!
PS: jesli chodzi o fundacje to moje zdanie na ich temat jest:puppydog::puppydog:
wdg mnie domek bardzo dobry, są za sterylizacją i maja doświadczenie z psami a do tego bardzo mili :)
wszystko dzięki allegro, bo sunia im sie rzuciła w oczy na allegro, bo była pierwsza :)
słuchajcie, a ja tak patrzyłam na zdjecia... i ta nożka to co z nia jest?? to sa kawałki kości wrośniete w noge czy jak?? straszne:(
i czy wiadomo jaki wypadek miał?
piekny psiak!! a ta łapka fatalnie wygląda.... doipero trafilam na ten watek...czy juz po amputacji??
straszne biedactwo... a taki piekny!! a czy na ktorejs stronce sa moze jakies aktualne zdjecia?