[quote name='jostel5']Do własnego Domku pojechała dziś Mela...:) Pańciostwo absolutnie cuuuudni!:) Niunia (chyba będzie Klarą) byli przygotowani na to,że mała zechce pogonić koty oraz obszczekać konie i ...wcale się nie zawiedli!:evil_lol: Pogoniła i obszczekała!:p
Zdążyła jednak zakolegować się już ze starą suczą-rezydentką,została wykąpana i ostrzyżona (co bardzo jej się podobało),a teraz zaczyna okupować kanapę!:)
Będą zdjęcia!:)[/QUOTE]
Piszesz o tej terierce walijskiej ?