[quote name='Kociabanda2']Może to dlatego, że święta za pasem...??? Cholera wie. Ja ogłoszeń nie piszę tak, by zachęcały tylko tak jak jest. Nie potrzebuję 100 telefonów dziennie pt. "chcę pieska na prezencik dla dziecka"...[/QUOTE]
Dokładnie...niektóre schroniska wstrzymują adopcje przed Świętami...bo nie oszukujmy się wiele tych "prezentów" wraca z powrotem.