Jump to content
Dogomania

rita60

Members
  • Posts

    23676
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rita60

  1. [quote name='mala_czarna']Dziękujemy :) I nie śmiać mi się z Frociaka!![/QUOTE] No co ty,jakbyśmy śmiały się śmiać:evil_lol:
  2. Fajny filmik,szkoda tylko,ze nie ma parę sekund nagrania ruchomego,jak się bawi,przytula.
  3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla hipiski:razz: i jej Rodziny:loveu:
  4. Jestem u Reksia:lol:tu wygląda jak terier irlandzki/prawie;)/. [url]http://foto1.m.onet.pl/_m/98742c5ae35e5b8a07c2ddea229598c9,10,19,0.jpg[/url] tak wygląda irland [url]http://img386.imageshack.us/img386/2504/ritka66qv.jpg[/url] Widać,że to totalne ADHD,na pewno nie nadaje się do obecnosci kur i zapewne kotów.
  5. No,to jest to...:razz: [URL]http://foto0.m.onet.pl/_m/80a81da59533153adac16fd41d3528ec,10,19,0.jpg[/URL]
  6. Zaglądam z nadzieją na jakieś wieści...
  7. Jestem i ja u szorstkiej mordeczki:lol:
  8. Ale cudne foty czyściutkiego,żółtego psa:razz::multi:
  9. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99256582.jpg[/IMG] Brzydal/15 lat/ trafił do nas z ulicy Zachodniej, jest bardzo wiekowym psim dziadziusiem. Widać też, że życie go nie oszczędzało, psiak ma liczne blizny na pyszczku i całym ciele, jego uszy są mocno poszarpane, jest też wychudzony. Psiak nie prezentuje się najlepiej, jest prawdziwym brzydalem, ale w jego oczach widać jeszcze tlącą się chęć do życia. To pies spokojny i łagodny, zazwyczaj odpoczywa, nie sprawia żadnych problemów. Nie liczymy na to, że dobierze go właściciel, podejrzewamy, że raczej nikt o niego nie dbał i w efekcie stary, brzydki kundel nikomu już niepotrzebny na koniec swojego życia trafił do schroniska. Czy ktoś zlituje się nad Brzydalem?
  10. [IMG]http://i49.tinypic.com/2aiqagy.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jq2wpt.jpg[/IMG] Powinna być odwrotna kolejność,ale jest zawsze problem z wstawieniem fot...
  11. Dzień dobry Karlusia...całe szczęście,ze nie ma takich mrozów,chociaż futerko u ciebie geste.
  12. Witajcie,problem jest w tym,ze ja teoretycznie mogę tylko w weekend:roll:ale jak zajdzie taka potrzeba,gdyby Juldan coś wypadło, to znajdę jakąś cioteczkę....sorry.
  13. Witaj śliczny....pokazuj się,ktoś cię wypatrzy i pokocha...
  14. Dzień dobry piesku...nowy dzień,nowe nadzieje...
  15. Trzymam kciuki za próbną jazdę...a ty maleńki bądź dzielny,dasz radę.
  16. Ja też nie...mam nadzieję,że był wykastrowany:roll: Hesia razem z Melą i tym terierkiem mają watek na terierkowie...może ktoś ją wypatrzy.
  17. Cudna ta malizna,ma takie piękne oczka i "dorosłe" smutne spojrzenie,nie wiem dlaczego jeszcze bez domku:shake:
  18. Witam,gdzie konkretnie ta wizyta/ulica/ i kiedy miałaby być przeprowadzona ?
  19. Czekałaś długo maleńka,ale warto było...
  20. Nie tracimy...mykaj na gorę terierku.
  21. [quote name='obiezyswiat75']Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Maksik jak widzi coś, co lubi, to oczy mu się aż granatowe z pożadania robią. I zaczyna mruczeć. I machać ogonem. I poszczekiwać. Taaaak, Łatwo nie jest.[/QUOTE] No wiem,nie jest łatwo:razz:mój też robi "maślane" oczy:cool3:
  22. Niesamowita historia...
  23. Zaglądam do Pimpusia i czekam na tylko dobre wieści:loveu:pozdrowionka dla was dziewczyny:lol:
×
×
  • Create New...