Witam,pisałam do was na FB,ale bez rezultatu...na stronie schroniska jest psiak w typie teriera irlandzkiego,walijskiego,foksa i teriera niemieckiego,czy można prosić o więcej info na ich temat,wrzuciłabym na forum terierkowe.
[URL]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/normal_P-0601_(2).JPG[/URL]
[URL]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10002/normal_DB-55%2C_pies_od_11.01.2013r..JPG[/URL]
[URL]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/normal_P-0598~0.JPG[/URL]
[URL]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10002/normal_ta-557%2C_suka_od_2.01.2012r.JPG[/URL]