[quote name='hanka456']Zbyt dużo jest tych, które potrzebują domu, a chyba za mało tych, którzy ten dom mogą zaoferować.
Żabciu, może jutro ktoś Cię dojrzy.[/QUOTE]
Dokładnie,pozostaje czekać,ale czasu coraz mniej...
[quote name='giselle4']juz tłumacze
psak gryzie inne psy nawet boksera chcial capnąc:(...ubolewam
wiec pan naklada jemu kaganiec na spacer
ale cwaniak uciekl jak był z panią na spacerze
i widocznie ktos jego złapal na sznurek i przywiązal do drzewa....
pan miał łzy szczescia ze ich tyran sie odnalazl
ale ogloszał jego na dobie tylko nie pomyslal ze On moze byc w schronie...
ale wszystko sie szczesliwie zakonczylo:)[/QUOTE]
To demoniczny charakterek terierka...całe szczęście,że wrócił do domku,chyba kochają tego szorstkiego tyrana:lol:
[URL]http://img547.imageshack.us/img547/2240/img2790x.jpg[/URL]
Słodka mordunia...widać,ze ma kopiowany ogonek,pewnie jak się zorientowali,ze ma problemy ze wzrokiem to wywalili:angryy:
[quote name='Nutusia']Rita, no weź... Już widzę jak Kama i Dominik dzieciaka do stajni oddają!!!! ;)[/QUOTE]
Tak myslałam:lol:...spytać nie zawadzi:razz: