Jump to content
Dogomania

rita60

Members
  • Posts

    23676
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rita60

  1. Pewnie to dobry pomysł.trzeba próbować wszystkiego.
  2. [quote name='hanka456']Zbyt dużo jest tych, które potrzebują domu, a chyba za mało tych, którzy ten dom mogą zaoferować. Żabciu, może jutro ktoś Cię dojrzy.[/QUOTE] Dokładnie,pozostaje czekać,ale czasu coraz mniej...
  3. Faktura wynosi 322,- konto Kacperka to 307,70 wysłać całość,czy np 300,-a potem tą resztę ? decydujcie ciocie.
  4. [quote name='giselle4']juz tłumacze psak gryzie inne psy nawet boksera chcial capnąc:(...ubolewam wiec pan naklada jemu kaganiec na spacer ale cwaniak uciekl jak był z panią na spacerze i widocznie ktos jego złapal na sznurek i przywiązal do drzewa.... pan miał łzy szczescia ze ich tyran sie odnalazl ale ogloszał jego na dobie tylko nie pomyslal ze On moze byc w schronie... ale wszystko sie szczesliwie zakonczylo:)[/QUOTE] To demoniczny charakterek terierka...całe szczęście,że wrócił do domku,chyba kochają tego szorstkiego tyrana:lol:
  5. [quote name='piechcia15']pewnie ich zasypało:([/QUOTE] Moze i tak...no nic czekamy cierpliwie na jakieś info.
  6. [URL]http://img547.imageshack.us/img547/2240/img2790x.jpg[/URL] Słodka mordunia...widać,ze ma kopiowany ogonek,pewnie jak się zorientowali,ze ma problemy ze wzrokiem to wywalili:angryy:
  7. [quote name='Nutusia']Rita, no weź... Już widzę jak Kama i Dominik dzieciaka do stajni oddają!!!! ;)[/QUOTE] Tak myslałam:lol:...spytać nie zawadzi:razz:
  8. Ale mam nadzieję,że Smark bedzie mieszkał w domu,nie w stajni ?
  9. Dlaczego miał kaganiec i sznurek przy obroży ????
  10. Mam taką nadzieję...coś ostatnio takie większe szorstkie,nie mają szczęścia do adopcji.
  11. Odemnie jak zwykle porcja głasków i całusów:lol:
  12. Małoletnia mamusia i łaciaty jamniczek... [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8657[/url]
  13. [quote name='Marycha35']Małgoniu i ja Cię witam:) Czy my się doczekamy.....[/QUOTE] Nie wiem Marysiu,coraz bardziej popadam w czarną doopę...
  14. Myslę,że dla Pimpusia najlepszy byłby domek z jakimś psiakiem,albo sunią. Myślę,że on przez całe swoje zycie miał jakiegoś psa przy boku.
  15. Anula dowiedz się dokładnie,taka ślicznotka szybko znajdzie domek,tylko trzeba się upewnić czy jest na pewno w schronie.
  16. Nie ma to jak zmęczone dzieci,psy i koty:evil_lol:
  17. Rzeczywiście kicha...ja myślałam,ze domki będą się bić o niego,jest młody,zdrowy,ładny,prawie w typie rasy i doopa blada...
  18. Jestem u Basia i pozdrawiam niedzielnie.
  19. On zawsze musiał mieć nad wszystkim kontrolę:razz: Trochę mnie przestraszyłaś z tym zagryzieniem:cool3:
  20. Tosia zobacz jaki podobny do Pimpusia,też ma obgryzione uszko,ale to Szczotek już w swoim domku. [url]http://i54.tinypic.com/1179wnm.jpg[/url]
×
×
  • Create New...