Jump to content
Dogomania

rita60

Members
  • Posts

    23676
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rita60

  1. [quote name='hanka456']Dawno mnie tu nie było. Proszę Dogomaniaków o pomoc dla psa dla którego poziostała tylko nadzieja...[/QUOTE] Witaj Haniu,fajnie cię znowu czytać.
  2. Poszczęściło się dziewczynce...oby tak dalej,one tak zasługuja na miłosć...
  3. No to teraz cioteczko,szykuj dwa kubki kawy,ciasteczka i masz kompana na długie wieczory.
  4. Przyjdzie dobry dzień i następne też....oby tylko go nie bolało.
  5. No kalina,15 lat to brzmi dumnie:razz:szkoda tylko,ze nie ma więcej takich zaangażowanych nastolatek w pomaganiu psiakom.
  6. Myslę,ze to warczenie wynika z jego przeszłosci,gdy musiał sam zdobywać pozywienie i nie dać sobie odebrać. Jesteśmy z ciebie dumni Pimpusiu,ze jesteś takim grzecznym psiakiem.
  7. Jakoś tak wychodzi cioteczko...ogłaszam go na Tablicy już od miesięcy,ale cisza...
  8. Wchodzę z samego rana z nadzieją na lepsze wieści,jak wczorajsze...maleńki trzymaj się...
  9. Dzięki cioteczki,że jesteście. siekowa wejdzie minia to pewnie napisze parę słów o tych psiakach.
  10. Jestem i ja u małej i witam wszystkich porannie.
  11. [quote name='stzw']A czy Mieszko ma wątek na dogo?[/QUOTE] Nie,ja nie spotkałam.
  12. anica mnie się wydaje,że czytałam o tej suni na FB...została uśpiona:-(to znaczy niewybudzona z narkozy,były przerzuty na płuca. Zobaczcie ile prawie jamników dzieciaczków w schronie łódzkim. [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8600[/url]
  13. Przykre...ale sporo,a raczej w większości tak się zachowują porzucone psiaki,ludzie to jednak bestie...dobrze,że jest u ciebie,kochana i bezpieczna. majuska bardzo śmieszne:cool3:ja i tak dużo przytyłam.
  14. Mamy takie seniorka... http://www.dogomania.pl/forum/threads/238396-Nikt-mnie-nie-chce-!!!-bo-jestem-stary-i-brzydki-%C5%BBabcio-%C5%81%C3%B3d%C5%BA
  15. Następny staruszek:-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238396-Nikt-mnie-nie-chce-!!!-bo-jestem-stary-i-brzydki-%C5%BBabcio-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url]
  16. Dzięki cioteczko,że zajrzałaś.
  17. Zrobione...witam i miłego dnia życzę.
  18. Zerknijcie proszę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238396-Nikt-mnie-nie-chce-!!!-bo-jestem-stary-i-brzydki-%C5%BBabcio-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url]
  19. A co ja mam powiedzieć jak mnie pociągnie takie czarno-rude o wadze 32 kg:lol:to połowa mojej wagi.:cool3:
  20. [quote name='Marysia O.']Sprawuje się bez zarzutu:) Jest bardzo karny, wystarczy raz zwrócić mu uwagę i od razu zaprzestaje wykonywania niepożądanej czynności;)[/QUOTE] Normalnie,jak nie szorstki:lol:
  21. ŻABCIO/ok.13 lat/ potrzebuje domu mądrego, cierpliwego i świadomego jego wieku i przywar. psiak słabo widzi i słyszy. Poza tym organizm ma zdrowy. Ma 4 kły, zębów przednich nie ma i uśmiecha się uroczo różowymi dziąsłami. Potrzebne wielkie, kochające serce, które przyjmie tego starego psa, który zapachem rozpoznaje ludzi, czy są dobrzy czy nie. Żabcio to taki papierek lakmusowy. Świetnie sobie radzi, jest dziarski i energiczny, uwielbia spacerki, zachowuje czystość. Żabcio całkowicie akceptuje sunie, lubi też towarzystwo szczeniaków, nie przepada za niektórymi psami, jednak bardzo łatwo można nad nim zapanować, jest posłusznym psiakiem, ładnie reaguje na gesty i komendy. Mimo wieku to pies pełen życia i miłości do człowieka. On też chce mieć swój prawdziwy dom, chce być dla kogoś ważny, ostrzegać domowników przed intruzami, a czasem po prostu wtulić się w życzliwą dłoń własnego pana... Żabcio czeka, daj mu szansę! [B]Nie będę się rozpisywać,bo co to da[/B]:roll:[B]stary,brzydki pies czeka na swoją szansę...chciałabym aby na te ostatnie lata zaznał ciepła domowego ogniska...czy to tylko moje marzenie... Pomóżcie...[/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/35d3zep.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2vttwxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/6sqejm.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dr5gzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/a2qh3b.jpg[/IMG] [B] Kontakt 506-037-350 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B]
  22. Szorstka,nie szorstka domku fajnego szukamy:lol:
  23. [quote name='Marycha35']Ciekawe czy podjada spoczko?:) Lubi jedzonko schronowe?[/QUOTE] Podjada...podobno powoli traci linię:razz:
  24. Jestem u panienki...Romka ona jest szorstka ?:razz:
×
×
  • Create New...