-
Posts
23676 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rita60
-
Nikt mnie nie chce !!!...bo jestem stary ? brzydki ? Żabcio/Łódź
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanka456']Dawno mnie tu nie było. Proszę Dogomaniaków o pomoc dla psa dla którego poziostała tylko nadzieja...[/QUOTE] Witaj Haniu,fajnie cię znowu czytać. -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
No to teraz cioteczko,szykuj dwa kubki kawy,ciasteczka i masz kompana na długie wieczory. -
Myslę,ze to warczenie wynika z jego przeszłosci,gdy musiał sam zdobywać pozywienie i nie dać sobie odebrać. Jesteśmy z ciebie dumni Pimpusiu,ze jesteś takim grzecznym psiakiem.
-
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Jakoś tak wychodzi cioteczko...ogłaszam go na Tablicy już od miesięcy,ale cisza... -
Nikt mnie nie chce !!!...bo jestem stary ? brzydki ? Żabcio/Łódź
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Dzięki cioteczki,że jesteście. siekowa wejdzie minia to pewnie napisze parę słów o tych psiakach. -
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
rita60 replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u małej i witam wszystkich porannie. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
rita60 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
anica mnie się wydaje,że czytałam o tej suni na FB...została uśpiona:-(to znaczy niewybudzona z narkozy,były przerzuty na płuca. Zobaczcie ile prawie jamników dzieciaczków w schronie łódzkim. [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8600[/url] -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
rita60 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Przykre...ale sporo,a raczej w większości tak się zachowują porzucone psiaki,ludzie to jednak bestie...dobrze,że jest u ciebie,kochana i bezpieczna. majuska bardzo śmieszne:cool3:ja i tak dużo przytyłam. -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
rita60 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Mamy takie seniorka... http://www.dogomania.pl/forum/threads/238396-Nikt-mnie-nie-chce-!!!-bo-jestem-stary-i-brzydki-%C5%BBabcio-%C5%81%C3%B3d%C5%BA- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Nikt mnie nie chce !!!...bo jestem stary ? brzydki ? Żabcio/Łódź
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Dzięki cioteczko,że zajrzałaś. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
rita60 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zrobione...witam i miłego dnia życzę. -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zerknijcie proszę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238396-Nikt-mnie-nie-chce-!!!-bo-jestem-stary-i-brzydki-%C5%BBabcio-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url] -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
rita60 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A co ja mam powiedzieć jak mnie pociągnie takie czarno-rude o wadze 32 kg:lol:to połowa mojej wagi.:cool3: -
Dżet - "prawie foksterier" ma dom, został w rodzinie :) Za TM :(
rita60 replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia O.']Sprawuje się bez zarzutu:) Jest bardzo karny, wystarczy raz zwrócić mu uwagę i od razu zaprzestaje wykonywania niepożądanej czynności;)[/QUOTE] Normalnie,jak nie szorstki:lol: -
ŻABCIO/ok.13 lat/ potrzebuje domu mądrego, cierpliwego i świadomego jego wieku i przywar. psiak słabo widzi i słyszy. Poza tym organizm ma zdrowy. Ma 4 kły, zębów przednich nie ma i uśmiecha się uroczo różowymi dziąsłami. Potrzebne wielkie, kochające serce, które przyjmie tego starego psa, który zapachem rozpoznaje ludzi, czy są dobrzy czy nie. Żabcio to taki papierek lakmusowy. Świetnie sobie radzi, jest dziarski i energiczny, uwielbia spacerki, zachowuje czystość. Żabcio całkowicie akceptuje sunie, lubi też towarzystwo szczeniaków, nie przepada za niektórymi psami, jednak bardzo łatwo można nad nim zapanować, jest posłusznym psiakiem, ładnie reaguje na gesty i komendy. Mimo wieku to pies pełen życia i miłości do człowieka. On też chce mieć swój prawdziwy dom, chce być dla kogoś ważny, ostrzegać domowników przed intruzami, a czasem po prostu wtulić się w życzliwą dłoń własnego pana... Żabcio czeka, daj mu szansę! [B]Nie będę się rozpisywać,bo co to da[/B]:roll:[B]stary,brzydki pies czeka na swoją szansę...chciałabym aby na te ostatnie lata zaznał ciepła domowego ogniska...czy to tylko moje marzenie... Pomóżcie...[/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/35d3zep.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2vttwxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/6sqejm.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dr5gzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/a2qh3b.jpg[/IMG] [B] Kontakt 506-037-350 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B]
-
Szorstka,nie szorstka domku fajnego szukamy:lol:
-
Tylko mnie nie bij...skrzywdzona Karla- Łódz-nareszcie w DS !!!!!!!!!1
rita60 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Ciekawe czy podjada spoczko?:) Lubi jedzonko schronowe?[/QUOTE] Podjada...podobno powoli traci linię:razz: -
Jestem u panienki...Romka ona jest szorstka ?:razz: