[quote name='majuska']Rozumiem, że dla Ciebie temat jest prosty, masz doświadczenie, podjęłaś decyzję i przechodzisz do konkretów, jakbyś potrzebowała wskazówek, gdzie mieszka Kamyk to chętnie wytłumaczę.
No dalej Figa, zostaw kompa i ruszaj w teren , działaj!!!!![/QUOTE]
Dokładnie...już wiele osób było z różnymi pomysłami,tylko,że na pomysłach się kończyło.