[quote name='Kundzia']Pusia czuje sie dobrze.Na spacerach jest spokojna ale ostatnio napsociła bo wskoczyła w błotnistą kałużę.Uwielbia zabawę szmatą,którą gryzie i robi zawody w przeciąganiu.Z początku próbowała uciekac ale juz jej przeszło.[/quote]
Kundziu, a kiedy ma być sterylka Pusieńki?
Fidel jest u mamy Magdy, słucha się tylko jej męża (męża mamy). Magda ma nadzieję, że zostanie tam na stałe, bo trafił mu się świetny dom. Teraz ma na imię Fred i reaguje na to imię. W sierpniu prawdopodobnie pójdzie na szkolenie.
Wznowiłam Fiszce allegro.
Nie miała ani jednego obserwatora.
Aga, fotki na różowym tle jednak chyba rzeczywiście mają duży wpływ, bo Pussi miała 3 obserwatorów, gdy kończyłam akcję przed czasem.
[quote name='Moriaaa']Ma allegro:
[URL]http://allegro.pl/item204341822_rocky_nie_poddal_sie_.html[/URL][/quote]
Kaja, w każdy tytuł aukcji allegro wpisuj pies lub piesek, z moich obserwacji wynika że to zwiększa ilość wejść. Ludzie często wpisują w wyszukiwarkę po prostu "pies" czy "suczka".
A ja po tym moim najbliższym egzamie, zrobię Rockiemu ogłoszenia.
W Fidela wszystko OK.
Interesuje się nim trochę osób, ale jakoś nic nie dochodzi do skutku.
Magda namawia swoją mamę i jej męża na psiaka, bo wtedy zostałby u niej w rodzinie.
No tylko byś spróbowała ciotka...
Frocia jest THE BEST!
Acha, i jest to szorstkowłosy jamnik "sportowy" lub "to chyba jamnik, ale jakiś taki dziwny..." ;)