[quote name='aisaK']Domek w Niemczech, przez org. Niemiecką chce ja na 100%. Właśnie dostałam meila od org. ale nie mogę nic napisać dopóki nie bede miała gwarancji, że Kiara będzie przygotowana do wyjazdu na 8 lipca, w Opolu. Jak się zadeklaruję to już na 100% musi tak byc, bo właśnie miałąm juz tak, że mi zadeklarowano a potem pies poszedł do adopcji, do innego odmu. Tragiczne w tym było to, że dom sie zakochał, wziął już miesięczny urlop na poznanie z psem , itd...
Napiszcie prosze...[/quote]
Mamy chętną w Polsce, bardzo fajną dziewczynę, więc myślę, że do Niemiec nie ma sensu suni wysyłać.
Ostatnie słowo należy do Moriii.