[quote name='ciapuś']Na te pytania najlepiej odpowie Katya u której Sam znalazł schronienie na stare lata
Cioteczko odezwij się :cool3:[/quote]
Sam jest 12-letnim, bardzo radosnym dziadkiem, co pewnie Was zdziwi :razz: Podobno oddał go właściciel, wcześniej miał na imię Reks. Wcale nie jest przybity ani zdołowany, nie boi się ludzi. W pierwszy dzień gwałcił nogi , ale dostał po doopie i mu przeszło. Załatwia się tylko na dworku i ma wielki apetyt. Będzie stanowczo wychowywany, co by nie wlazł nam na głowę. Jest grubaśny. Nie ma górnych ani dolnych jedynek i dwójek. Lubi spać na kafelkach. Chodzi i wywija ogonem dookoła. Strasznie linieje, wczoraj nawet dał się odkurzyć, a co...
Jego uszy wcale nie wyglądają tak jak na zdjęciach ze schroniska, brakuje mu tylko jednego kawałka w jednym uchu
Z boksu nie chciał wyjść, bał się innych psów, gryzły go nawet jak już głową był poza boksem. Ale jak tylko wyszedł przed schron, to się uradował.
Pozdróffka Ciotki! :cool1: Jak Wam się podobam????
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/24/9f1e68e6d5884036.jpg[/IMG][/URL]