Stan Włodka dalej jest ciężki :shake: Niestety , akcję KOJEC , którą planowałem na sobotę musimy po uzgodnieniu z Edytką odłożyć . Jest to zrozumiałe , ale wrócimy do tego tematu , jak tylko sie sytuacja trochę ustabilizuję ;)
Co do grafiku pomocy ze stadkiem , ja będę jutro rankiem i do południa .
Zapraszam do dalszej pomocy ...........