Poczekajmy do jutra do 9.30 , Edytka się pewnie dowie kto był taki uprzejmy :shake: Co do zbiórki , to nie ona ją organizowała tylko ktoś inny , i jest gotowy iść siedzieć , z tego co wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zresztą ja też zbierałem na wieniec dla Włodka , wiec szczoteczka przygotowana :razz::razz::razz: