Jeżeli chodzi o trasę , hmm , generalnie są dwa warianty :diabloti: Ja takie stosuje , pewnie są też inne :razz: Mam nadzieje że uda nam się spotkać :cool3:
Boczne drogi nie znam ;)
Z tego co wiem jest kiepsko :shake: A zwracam sie o pomoc do wszystkich Dogomaniaków i Dogomaniaczek z okolicy , co prawda od jutra będzie dziewczyna do pomocy ( 350 km przejedzie ) , ale wstyd że prawie nikt (szanuje tych co pomagają ) na miejscu nie może pomóc :shake::shake::shake::shake: Smutne to bardzo ...........
Cioteczki i wujek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bardzo się cieszę że Bob już ma DS , wierzę że nie jest zły na mnie że tak daleko go zawlokłem :cool3::cool3:
Pozdrawiam i trzymam kciuki :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Ja do was nie mam pretensji , absolutnie ,
, ale trzeba dobrze rozważyć następną adopcję , bo dla psa TO DUŻY stres .............. , bardzo mi przykro że teraz się nie udało :-(:-(:-(:-(
Ale świetne tereny macie :multi::multi::multi: Justynko zdrowia życzę , i czekam na nowe foty i info ;) Pozdrawiam serdecznie , chociaż jestem załamany , bo psina poważnie mi choruje :shake::shake::placz:
Utrzymanie kosztuję 15 zł z wyżywieniem na dobę , do tego dochodzą leki , transport jest do zorganizowania ;) Byłe by się wymarzony domek pojawił :shake::shake:
Owczarki to psy pracujące i potrzebują kontakt z ludźmi :razz: Wcale się nie dziwie że Hektorowi się w kojcu nie podoba , bo z tego co wiem był kochanym pupilem , tylko czemu został porzucony :placz::placz::placz::placz:
Poproszę na PW o telefon , zadzwonię :razz: Bardzo bym chciał by Hektor dobrze trafił :mad::mad::mad: W kojcu mu się już nie podoba :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake: