[quote name='Mysia_']i ja ma korzenie na wschodzie ;) Dziadek ze Zbaraża, a babcia z miasteczka pod Zbarażem :razz:[/quote]
Byłam w Zbarażu. Moje wspomnienia stamtąd są rozdzierające - starsza pani, Polka bez środków do życia, samotna. Zostawiliśmy tyle pieniędzy ile mogliśmy:-(