[quote name='idusiek']wiesz pani brzmi sensownie, ma 34 lata, mieszka w Londynie, wczoraj słyszałam jej psa przez telefon. chce wydać jakies 600 zł za wszystkie badania itp plus przyjechac po nią samochodem.
ale nie o to biega. Biega o to czy mamy ja przez pól roku trzymać w zawieszeniu i czy warto? Czy ona przez te pól roku nie znajdzie domu? Czy nie wpadnie nikomu innemu w oko?:roll: i czy siedzenie przez pól roku w DT ( o ile sie zgodzi ) , nie spowoduje, ze ona tam przylgnie?[/QUOTE]
A to się porobiło! Całkiem nie wiem, co tu radzić:shake: