Jump to content
Dogomania

niteczka

Members
  • Posts

    764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niteczka

  1. Czyżbym trafiła na jakąś imprezę?
  2. No proszę, wystarczyły tylko groźby i znalazła się:evil_lol:
  3. [quote name='Tola']Dziękuję za ogloszenie; moze tym razem się uda...[/quote] Musi się udać:lol:
  4. [quote name='Lu_Gosiak']noooo niestety:shake::shake: i nic niewiadomo[/quote] To może jak w filmach amerykańskich. Poczekamy dwie doby i zgłosimy zaginięcie:evil_lol:
  5. No nie, ale nochal. Znam te numery. Moje nigdy w schronisku nie były, utuczone też nieźle, ale od czasu do czasu wykopuję w ogrodzie np. spleśniałe wędzone ucho. Mniamm:evil_lol:
  6. Niech będzie myszka do kochania:multi:
  7. Dwa dni mnie tu nie było, ale słyszałam, że nam skarbnika wcięło:diabloti:
  8. Oj, trochę straciłam wątek:lol:, znaczy nie wiem, co się dzieje. Dwa dni miałam zablokowane konto.
  9. Właśnie o zbieranie mi chodziło:eviltong:
  10. Mysiu, ja już się pogubiłam. Czy Ibisek ma alegratkę?
  11. [quote name='sara_rokitnica']ja mogę zapytać kolegi, który na własną rękę się japońskiego uczy :evil_lol: ale to najwcześniej 1 września xD[/quote] A potrafisz krzakami pisać?
  12. ... i robota leży odłogiem :eviltong:
  13. A ja się nie boję, ani US, ani mafii. :eviltong: Czy ktoś z Dogo pracuje w US? Lepiej takiej cioteczce nie podpadać :evil_lol:
  14. Właśnie pozbierałam się po urlopie :p Wysłałam kod na wyróżnienie alegratki. Sunia musi szybko znaleźć domek przed zimą.
  15. [quote name='Sabina02']Nom... Zaplacilam za wszystko (razem z badaniem krwi przed narkoza) 1175 USD, to jest jakies 3500 zl :shake:. quote] O qurcze, ale cena. W Polsce za to, to chyba by implanta wstawili:-o
  16. Śliczna ruda morda :lol:
  17. Ciekawe, jak w domku będzie się zachowywał.
  18. [quote name='Mysia_']a jakby to było po chińsku? :diabloti:[/quote] No nie, ja się nie podejmuję :evil_lol:
  19. Naprawdę, te piegi mnie rozczulają.
×
×
  • Create New...