[quote name='Lu_Gosiak']noooo niestety:shake::shake: i nic niewiadomo[/quote]
To może jak w filmach amerykańskich. Poczekamy dwie doby i zgłosimy zaginięcie:evil_lol:
No nie, ale nochal. Znam te numery. Moje nigdy w schronisku nie były, utuczone też nieźle, ale od czasu do czasu wykopuję w ogrodzie np. spleśniałe wędzone ucho. Mniamm:evil_lol:
[quote name='sara_rokitnica']ja mogę zapytać kolegi, który na własną rękę się japońskiego uczy :evil_lol: ale to najwcześniej 1 września xD[/quote]
A potrafisz krzakami pisać?
[quote name='Sabina02']Nom... Zaplacilam za wszystko (razem z badaniem krwi przed narkoza) 1175 USD, to jest jakies 3500 zl :shake:. quote]
O qurcze, ale cena. W Polsce za to, to chyba by implanta wstawili:-o